Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Policijos dieną – apdovanojimai geriausiems ir linkėjimai būti saugomiems angelo sargo

Raimonda Bernatavičienė  •    •  18:03, 2023-10-06
Apdovanojimų ceremonijos akimirkos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Penktadienį Alytaus kultūros centro salėje vyko iškilmingas Policijos dienos minėjimas. Jo metu tradiciškai apdovanoti ir pagerbti labiausiai nusipelnę ir nepriekaištingai tarnybą atliekantys pareigūnai. Pasveikinti jų į sceną lipo daugybė svečių, o iš jų lūpų skriejo patys gražiausiai linkėjimai mūsų angelams sargams.

 

„Mumyse yra tvirta jėga, vieningas kolektyvas, kuris savo meistriškumu sprendžia įvairias poblemas, viršydami netgi turimas galimybes. Kadangi darbuotojai yra patyrę, profesionalai, tai nusikalstamos veikos yra lukštenamos kaip riešutai“, - kolektyvą apibūdino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius.

 

Jo teigimu, tarnyboje pasitaiko nemažai sunkių opearacijų, tenka aiškintis sunkius nusikaltimus, kurie pareigūnams kartais neduoda užmigti ir kelias paras. Tačiau, pasak viršininko, pareigūnai, pasitelkdami savo atsidavimą ir profesionalumą, su užduotimis puikiai susitvarko.

 

„Turime savo gretose ir pareigūnų, kurie gelbsti gyvybes, kad ir kur bebūtų, žmogų ištikus nelaimei – sustoja, padeda. Dėkoju jums, kolegos, už stiprybę, vienybę ir tą komandišką supratimą. Tegul jus supranta ir pasitiki visuomenė, o angelai sargai saugo jus ir jūsų šeimas“, - policijos pareigūnams linkėjo A. Jurgelevičius.

 

Pasveikinti policijos pareigūnų ir perduoti policijos generalinio komisaro linkėjimus atvyko ir Policijos departamento Viešosios tvarkos biuro vadovo pareigas einantis Mindaugas Akelaitis. Jis linkėjo patikimo ir arti esančio kolegiško peties, pasitikėjimo vienas kitu, šeimos palaikymo.

 

Sveikinimo žodį taipogi tarė Seimo nariai Julius Sabatauskas, Robertas Šarknickas, Juozas Baublys, Zenonas Streikus, kitų įstaigų ir institucijų atstovai, kurie savo ruožtu pareigūnams teikė ir savo atskiras padėkas.

 

Pareigūnus sveikinusi Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė teigė, kad angelų sargų misija kilni – saugoti, padėti, tarnauti. Angelai sargai yra tie žmonės, kurie mums nuolat padeda, mes galime į juos atsiremti sunkiausiomis akimirkomis.

 

„Kartais gyvename savo gyvenimus ir net nepagalvojame, kad kažkas dirba dieną naktį tam, kad galėtume saugiai miegoti, kažkas atlieka savo pareigą ir net ne visada sulaukia to paprasto ir nuoširdaus žodžio „ačiū“. Gerbiami pareigūnai, ačiū, kad esate, rūpinatės mūsų saugumu ir ramybe, užtikrinate tvarką ir padedate ištikus nelaimei“, - dėkojo R. Vitkauskienė, kartu su vicemeru Aurimu Trunce įteikusi padėkas pareigūnams Alytaus rajono savivaldybės vardu.

 

Gražių žodžių negailėjo ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Pasak jo, rinkdamiesi, kur gyventi, žmonės apgalvoja daug dalykų: ar šalia yra mokyklos, daželiai, kultūrinės įstaigos.

 

„Bet yra vienas rodiklis, kuris labai svarbus mums: ar ten gyventi yra saugu? Aš labai džiaugiuosi, kad mūsų Alytaus apskritis yra saugiausia apskritis Lietuvoje. Ir taip yra kiekvieno jūsų kasdienio darbo dėka. Žinoma, tobulėti yra kur. Mums nereikia tuščių biurokratinių raštų, mums užtenka skambučio, vieno žodžio, ir mes vieni kitiems padedame. Linkiu būti saugiems tiek darbe, tiek dėl savo ateities“, - linkėjo N. Cesiulis.

 

Jis tradiciškai buvo pasiruošęs Alytaus miesto savivaldybės įsteigtą apdovanojimą, kurį įprastai skiria pasižymėjusiam policijos pareigūnui, tačiau šiemet apdovanojimas buvo visiškai kitokio pobūdžio.

 

„Komisariate dirba žmogus, kuris turi visai kitokį „ginklą“ – informaciją, kuri taip pat turi didelę galią. Tas žmogus informuoja, nuramina visuomenę“, - sakė meras. Apdovanojimą jis įteikė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjai Kristinai Janulevičienei.

 

Po apdovanojimų ceremonijos susirinkusių policijos pareigūnų ir svečių laukė dovana – Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono sausumos pajėgų orkestro ir atlikėjos Eglės Malinauskienės koncertas.

 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai