Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Policijos atstovai ir seniūnai rajono senjorus moko atpažinti sukčius

Alytaus rajono savivaldybės inf.   •    •  16:13, 2020-05-18
Alytaus seniūnijos seniūnas K. Tumynas ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė O. Petraitiene senoliams papasakojo, kaip atpažinti, kad į namus pasibeldė sukčius.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajone vykdoma prevencinė akcija, kurios metu policijos pareigūnai kartu su seniūnais lanko vienišus ir atokiau gyvenančius senjorus ir informuoja juos apie karantino metu suaktyvėjusius sukčius.

 

Alytaus seniūnijos seniūnas Kęstutis Tumynas ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė Odeta Petraitiene senoliams papasakojo, kaip atpažinti, kad į namus pasibeldė sukčius.

 

„Mūsų gyventojai noriai sutiko mus priimti į namus ir išgirsti aktualią informaciją. Kai kurie net papasakojo istorijų, kaip jiems skambino sukčiai, ar į namus buvo užsukę apgavikai, tad ši informacija jiems labai svarbi“, – kalbėjo Alytaus seniūnijos seniūnas K. Tumynas.

 

Akcija organizuojama Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato iniciatyva. Artimiausiu metu planuojama lankytis kitose seniūnijose.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai