Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Policijai – pranešimai apie gatvėje sumuštus nepilnamečius: muštynių vaizdo įrašas buvo platinamas socialiniame tinkle

AlytusPlius.lt informacija  •    •  11:06, 2023-09-01
Asociatyvi nuotr.
Alytaus apskr. VPK nuotr.

Per pastarąsias dvi paras Alytaus policijos pareigūnai gavo du pareiškimus apie Kaštonų gatvėje sumuštus paauglius. Tiek vienu, tiek kitu atveju pranešta, kad smurtavo šešiolikmetis jaunuolis. Viena moteris teigė, kad apie sumuštą sūnų sužinojo pamačiusi muštynių vaizdo įrašą, kuris buvo platinamas socialiniame tinkle.

 

Pirmąjį pareiškimą dėl sumušto penkiolikmečio policija gavo rugpjūčio 30 d. Buvo pranešta, kad paauglį Kaštonų gatvėje sumušė pažįstamas šešiolikmetis. Nukentėjusiajam prireikė medikų pagalbos. Po apžiūros jis išleistas gydytis į namus.

 

Kitas pareiškimas gautas rugpjūčio 31 d. Pareigūnus 11-mečio berniuko mama informavo, kad jos sūnų Kaštonų gatvėje esančiame stadione sumušė pažįstamas šešiolikmetis vaikinas. Moteris pasakojo, kad ptas įvykis galimai nutiko prieš kelias savaites. Apie jį ji sužinojo pamačiusi socialiniame tinkle „Snapchat“ išplatintą muštynių vaizdo įrašą.

 

„Tiek vienoje, tiek kitoje istorijoje minimas galimai smurtavęs šešiolikmetis yra tas pats asmuo. Pareigūnams jis yra gerai žinomas“, – sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.

 

Dėl abiejų muštynių vyksta tyrimai.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai