Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 21 250

Policijai pilasi pranešimai apie izoliuotis nenorinčius žmones

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  9:12, 2020-03-18
Alytaus policija vis saulaukia pranešimų apie saviizoliacijos nurodymų nepaisančius piliečius.
AlytusPlius.lt nuotr.

Dvidešimt septyni.  Tiek pranešimų apie iš užsienio grįžusius, bet karantino reikalavimo nepaisančius ir po viešas vietas vaikštančius žmones, per pastarąsias dvi paras sulaukė Alytaus policijos pareigūnai. Jie susisiekė su saviizoliacijos nurodymų nepaisančiais asmenimis ir įspėjo apie gresiančią atsakomybę.

 

„Pranešimai  gaunami iš visos Alytaus apskrities. Kol kas užteko tik įspėjimų, žmonės sureagavo geranoriškai ir pareigūnų paklausė. Informacija apie tokius pranešimus buvo perduota ir kitoms atsakingoms institucijoms“, - sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.

 

Pasak jos, dar pora skambučių su pranešimais apie draudimų nepaisančius asmenis buvo sulaukta ir savaitgalį, keleto – ir anksčiau. Tad policija iš viso yra gavusi jau apie keliasdešimt tokių pranešimų.

 

„Labai svarbu, kad žmonės būtų sąmoningi ir laikytųsi reikalavimų. Tačiau, nors informacijos yra tikrai pakankamai, pastebime, jog nurodymų, prašymų linkę paisyti ne visi. Pareigūnai taip pat ragina gyventojus be reikalo nesilankyti policijos komisariate, prireikus kreiptis nuotoliniu būdu. Esame iškabinę informacinius plakatus, tačiau vis vien atsiranda tokių, kurie ateina be jokios svarbios priežasties, klausia, kodėl nenorime įsileisti, piktinasi, priekaištauja“, - pasakojo K. Janulevičienė.

 

Skambučių apie iš užsienio grįžusius, bet izoliuotis namuose neketinančius žmones, yra sulaukusi ir Alytaus rajono savivaldybė. Tokių pranešimų buvo trys. Savivaldybės darbuotojai paskambino seniūnams, ragino susisiekti su draudimų nepaisančiais gyventojais ir juos įspėti. Kol kas imtis griežtų priemonių neprireikė.

 

Alytaus miesto savivaldybei pranešimų apie reikalavimų nepaisančius asmenis bent jau kol kas sulaukti neteko.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai