Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pokyčiai ties išvažiavimu iš prekybos centro: teks priprasti prie naujo kelio ženklo

Raimonda Bernatavičienė  •    •  19:56, 2023-11-16
Ties išvažiavimu atsiras naujas kelio ženklas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Jazminų gatvėje, ties išvažiavimu iš „Lidl“ prekybos centro ir daugiabučių kiemų, laukia pokyčiai. Dabar šioje vietoje galima sukti ir į kairę, ir į dešinę, tačiau neilgai trukus vairuotojai išvažiuoti galės tik sukdami dešinėn pusėn. 

 

Sprendimui ties minėtu išvažiavimu įrengti kelio ženklą „Važiuoti į dešinę“ pritarė posėdžiavusi Alytaus miesto savivaldybės Eismo saugumo komisija. Jos pirmininkas Gintaras Rakaitis priminė, kad anksčiau pagerinti išvažiavimo sąlygas savo iniciatyva ketino patys prekybos centro atstovai. Buvo svarstoma galimybė įrengti papildomą išvažiavimą, nedidelę žiedinę sankryžą išvažiavimų iš prekybos centro ir daugiabučių namų susikirtime, vyko svarstymai, buvo rengiamas projektas.

 

„Tačiau tada buvo pastatytas antrasis „Lidl“ prekybos centras ir, kaip buvo teigiama, srautai į parduotuves pasiskirstė, sumažėjo, ir dėl to parduotuvės atstovai savo planų atsisakė. Vis dėlto tas išvažiavimas vis tiek yra sudėtingas, tad buvo nutarta čia įrengti į dešinę nurodantį sukti kelio ženklą“, - komentavo G. Rakaitis. Taigi vairuotojams, norintiems pasukti į kairę, teks apvažiuoti žiedinę sankryžą.

 

Naują kalio ženklą planuojama įrengti kitų metų sausio mėnesį, kada jau bus nupuošta „žiede“ šiuo metu statoma karkasinė eglė.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai