Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Poilsiautojų nuniokota Daugų irklavimo bazė uždaryta remontui

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  20:07, 2019-06-11
Daugų irklavimo bazėje buvo sulaužyti suoliukai.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Daugų irklavimo bazės sporto kompleksas buvo prieinamas visiems ir atviras. Tačiau  šios savaitės pradžioje bazė uždaryta remontui.      

      

Pasak Daugų seniūnės Irmos Kašėtienės, irklavimo bazės teritorijoje kai kurie poilsiautojai elgiasi neatsakingai ir nesaugoja bazės inventoriaus.  „Vietoj to, kad atsidarytų atrakintus vartelius, nukėlė dalį tvoros, suoliukus išlaužė, šiukšlina, atlupo dalį krepšinio aikštelės dangos. Irklavimo bazė niokojama,“ - apie poilsiautojų elgesį kalbėjo seniūnė.          

           

„Nesitikėjome, kad šitaip negražiai, drįsčiau sakyti chuliganiškai, galima elgtis. Mes pasitikėjome poilsiautojais, bet esame nusivylę jų elgesiu“, - kalbėjo Daugų irklavimo bazę administruojanti Alytaus r. meno ir sporto mokyklos laikinai direktorės  pareigas einanti Laima Zalanskienė. Pasak jos, po remonto bus sprendžiama dėl bazės atvirumo.

 

Be irklavimo bazės daugiškiai ir svečiai poilsiauti gali dviejose maudyklose prie Didžiulio ežero.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai