Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Po nelaimės pėsčiųjų perėjoje imsis papildomų saugumo priemonių

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:48, 2024-03-09
AlytusPlius.lt nuotr.

Putinų gatvėje, prie Alytaus profesinio rengimo centro esančioje pėsčiųjų perėjoje, planuojama įrengti papildomas saugumo priemones. Čia ne kartą buvo įvykusi eismo nelaimė, sužaloti pėstieji, tad tikimasi, kad numatytos naujovės padės sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką.

 

Prašymą minėtoje perėjoje užtikrinti saugumą Alytaus miesto savivaldybės Eismo saugumo komisijai pateikė profesinio rengimo centro atstovai. Jie nurodė, kad eismas gatvėje – išties intensyvus, per šalimais įstaigos esančią pėsčiųjų perėją praeina daug žmonių, ypač – prieš darbą, pamokas ar po jų. Deja, perėjoje ne kartą buvo fiksuotos eismo nelaimės. Vasario mėnesį automobilis čia partrenkė ir profesinio rengimo centro darbuotoją.

 

Eismo saugumo komisija įvertino, kad gatvė yra plati, ir nutarė perėjoje, ties Putinų g. 40 žemės sklypu, įrengti saugumo saleles bei taip vadinamuosius įspėjamuosius „mirksiukus“. Tai padidins eismo dalyvių saugumą ir dėmesingumą, bei paskatins vairuotojus sulėtinti važiavimo greitį.

 

Taip pat buvo atkreiptas dėmesys, kad pėsčiųjų perėjos yra tiek prie Putinų g. 40, tiek prie Putinų g. 32 žemės sklypų. Jos viena nuo kitos nutolusios tik 80 metrų atstumu, taigi – per arti. Todėl buvo nutarta pėsčiųjų perėją ties Putinų g. 32 panaikinti.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai