Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Po muštynių ir smūgių ligoninėje – darbuotoja turi nedarbingumą

AlytusPlius.lt informacija  •    •  15:58, 2023-10-27
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Ketvirtadienį Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje nutiko neeilinis įvykis. Policijos turimais duomenimis, viena darbuotoja smurtavo prieš kitą ligoninėje dirbančią moterį.

 

Pranešimą apie įvykį policija gavo apie 12 val. „27 metų nukentėjusioji, kuri dirba ligoninėje, kreipėsi į policiją ir informavo, kad į jos kabinetą atėjo du kiti darbuotojai – moteris ir vyras. Atėjusi moteris, nukentėjusiosios teigimu, jai sudavė kelis smūgius, sužalojo, ir iš įvykio vietos pasišalino. Nukentėjusioji dėl sumušimų kreipėsi į priėmimo skyrių“, - komentavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.

 

Nustatyta, kad galimai smurtavusi moteris yra 46 metų amžiaus darbuotoja. Su ja į kabinetą konflikto metu taip pat buvo užėjęs 43 metų kolega.

 

Policijai jų kol kas apklausti nepavyko, kadangi jie buvo pasišalinę.

 

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Anot Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės administracijos, iš vienos ligoninės darbuotojos gautas tarnybinis pranešimas, jog prieš ją panaudotas fizinis ir moralinis smurtas. Nukentėjusioji nuo penktadienio turi nedarbingumą.

 

„Pradėsime vidinį tyrimą, turime tarnybinį pranešimą, laukiame kitos pusės paaiškinimo. Kol kas nieko nevertiname, juolab, tyrimą pradėjo policijos pareigūnai“, - sakė ligoninės atstovas.

 

Pašnekovas atskleidė, jog abi moterys – ne medicinos srities darbuotojos. „Kad konfliktas kilo dėl darbinių reikalų – nemanome. Jos dirbo ūkio dalyje, tačiau skirtinguose skyriuose. Greta budo tik jų kabinetų durys. Manome, kad konfliktą lėmė asmeniniai reikalai“,  - komentavo ligoninės administracija.

 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai