Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 18 223

Po kraupaus nusikaltimo – klausimai dėl apleisto darželio

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  10:57, 2019-07-19
Apleistas buvęs vaikų darželis Jazminų gatvėje.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytų sukrėtęs brutalus nusikaltimas, kai ankstų ketvirtadienio rytą  buvusio vaikų darželio teritorijoje buvo užpulta ir išžaginta moteris, iššaukė ir miesto valdžios reakciją.

 

Paskelbus informaciją apie išžaginimą, viešojoje erdvėje pasipylė alytiškių nuogąstavimai dėl saugumo ir pasipiktinimai dėl pastato „vaiduoklio“ Jazminų gatvėje. Alytiškiai piktinosi, kad pastatas virtęs landyne, jo langai išdaužyti, tai – puiki vieta slankioti nusikaltėliams.

 

„Rytoj šaukiamas posėdis dėl šio objekto. Kadangi šis pastatas 2018 m. yra parduotas privačiam „investuotojui“, kviesimės ir jį, ir pareikalausime atsakomybės“, - socialiniame tinkle viešai pažadėjo miesto meras Nerijus Cesiulis.

 

Tačiau jo iniciuojamas susitikimas su apleistą vaikų darželį Jazminų gatvėje pernai įsigijusios įmonės „Velaura“ direktore ir pareigūnais vyksta už uždarų durų.

 

Kokie bus susitikimo rezultatai ir ko imsis pastato savininkas, paaiškės vėliau, tačiau jau dabar aišku, kad įtariamasis dar nesulaikytas. Tai patvirtino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius. Jis patikino, kad yra tiriamos visos versijos, ir vyriškis ieškomas.

 

Ketvirtadienį darželio teritoriją apžiūrinėjo policijos pareigūnai, o netoliese gyvenantys žmonės stebėjosi, kad baisus nusikaltimas įvykdytas prie pat gyvenamųjų namų.

 

Atsirado dvi netoli buvusio darželio gyvenančios moterys, prisiminusios, kad tą rytą jas pažadino moters riksmas. Jis buvo toks trumpas, kad jos atsibudusios nesuprato, iš kur garsas sklinda. O lauke nieko nesimatė. Apie tai alytiškės rašė socialiniame tinkle.

 

O ketvirtadienį prie darželio sutikta šunį vedžiojusi ir apie nusikaltimą nieko nežinojusi moteris tvirtino, kad ji augintinį maždaug po 5 valandos čia pat vedžiojo ir ryte, tačiau nieko įtartino neišgirdo. Tačiau moteris prisiminė, kad visai neseniai prie darželio buvo susitikusi įtartiną vyriškį. Jis stebeilijo tai į ją, tai į šunį ir nusekė akimis einant link daugiabučio.

 

AlytuPlius.lt primena, kad nepažįstamas vyriškis 41 metų moterį prie buvusio vaikų darželio išžagino ketvirtadienį, apie 5.20 val. Moteris apie baisų nusikaltimą jos atžvilgiu pati pranešė pareigūnams, jai prireikė medikų pagalbos.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra