Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 704

Po kelionės sunegalavęs vyriškis kreipėsi į Alytaus polikliniką

AlytusPlius.lt informacija  •  info@alytusplius.lt  •  16:42, 2020-03-13
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Penktadienį prieš pietus iš Alytaus poliklinikos greitosios medicinos pagalbos medikai, vilkintys specialius apsauginius kostiumus, išgabeno vyriškį, kuris skundėsi negalavimais, primenančiais susirgimo koronavirusu simptomus.

 

„Medikai su „skafandrais“ vyrą įsodino į greitosios automobilį, kuris su įjungtais švyturėliais nulėkė Vilniaus pusėn“, - pasakojo situaciją matę sunerimę žmonės.

 

Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis patvirtino, kad į šią gydymo įstaigą penktadienį kreipėsi vyriškis, neseniai grįžęs iš šalies, patenkančios į padidintos rizikos šalių sąrašą. Kokia tai konkrečiai šalis, įstaigos vadovas neatskleidė. 

 

„Jis pasijuto blogai: karščiavimas, sloga, perštėjo gerklę. Mes iš karto ėmėmės priemonių – iškvietėme greitąją pagalbą, žmogus buvo izoliuotas ir išvežtas tyrimui bei tolesniam gydymui. Tiek galiu patvirtinti. Kokia toliau situacija, negaliu atsakyti“, - sakė M. Jasaitis. 

 

Kaip praneša Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvoje šiuo metu yra patvirtinti 6 užsikrėtimo koronavirusu atvejai – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai