Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Po ilgos pertraukos šaudykloje vėl aidėjo sportininkų šūviai

Karolis Latauskas  •    •  11:48, 2020-07-16
ASRC sportininkai
ASRC nuotr.

Šeši Alytaus sportininkai dalyvavo Rokiškyje vykusiose Lietuvos taurės kulkinio šaudymo varžybose.

 

Šautuvo rungtyje dvi pirmąsias vietas iškovojo Jūratė Česynaitė. Martyna Džapbarovaitė šaudydama pratimą 3×20 ( klūpint, gulint, stovint ) liko antra, o pratimą 60 šūvių gulint – trečia. Tarp Jūratės ir Martynos įsiterpė šiaulietė.

 

Analogiška situacija susiklostė ir vyrų grupėje. Karolis Girulis laimėjo abu pratimus, o Kęstutis Petniūnas pratime 3×20 buvo antras ir trečias 60 šūvių gulint. Rokas Petkevičius, pratime 60 šūvių gulint, iškovojo penktąją vietą.

 

Kęstutis Bilius, šaudydamas pistoletu 40 šūvių iš penkiasdešimties metrų, laimėjo antrąją vietą į priekį praleidęs Rimantą Stasiukyną iš Vilniaus.

 

Sportininkų šūviai Rokiškio penkiasdešimties metrų šaudykloje vėl aidėjo po ilgos pertraukos. Dėl pandemijos sunkumų geriausi šalies šauliai negalėję išvykti į tarptautines varžybas, Europos čempionatus, čia išbandė akies taiklumą.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra