Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Po dramos ant tilto – tyrimas dėl pasikėsinimo nužudyti artimąjį

Raimonda Andriulionytė  •    •  15:47, 2019-07-22
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Skaudi šeštadienio popietės drama, kai ties Tūkstantmečio tiltu teko gelbėti vandenyje atsidūrusį mažametį vaiką ir jo motiną, sukrėtė visus. Visuomenėje prasidėjo svarstymai, spėliojimai ir pasmerkimai, o policija pirmadienį moters atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą.

 

Tyrimas pradėtas dėl pasikėsinimo nužudyti artimąjį ar šeimos narį. Daugiau detalių apie įvykį policija neatskleidžia.

 

Policijos įvykių suvestinėje nurodoma, kad šeštadienį, apie 14.00 val., Alytuje, nuo  tilto moteris numetė savo mažametį sūnų ir nušoko pati.

 

Kaip jau pranešėme, nuo tilto vandenyje atsidūrusius 42 metų motiną ir dviejų metų vaiką išgelbėjo pro šalį važiavę ir į pagalbą atskubėję asmenys. Moteris ir vaikas buvo skubiai išgabenti į ligoninę.

 

Skaudaus įvykio aplinkybės ir priežastys turėtų paaiškėti tolesnio tyrimo metu.

 

Alytaus apskrities Vaiko teisių apsaugos skyrius nurodė, kad vaikas ir mama šiuo metu medikų priežiūroje. Vaiko būsena stabili. Tiek žmona, tiek vaiku ligoninėje rūpinasi vyras.

 

Šeimai pagalba bus inicijuojama, tačiau kokia ji konkrečiai reikalinga, pasak skyriaus vedėją pavaduojančios Agnės Malakauskaitės, paaiškės, kai pavyks pasikalbėti su moterimi.

 

Skyriaus specialistams kol kas pavyko susisiekti tik su vyru.

 

Šeimai moters elgesio motyvai nėra žinomi.

 

Šeimoje augančiam vyresniam vaikui buvo pasiūlyta psichologo pagalba, tačiau jos atsisakyta, nes tokio poreikio nėra.

 

Anksčiau vaiko teisių specialistams šeima žinoma nebuvo.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra