Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Pivašiūnų gimnazijos mokiniai į mokyklą važinės nauju mikroautobusu

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  15:58, 2019-08-01
Pivašiūnų gimnazijai skirtas naujas mokyklinis mikroautobusas.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Pivašiūnų gimnazijai Švietimo ir mokslo ministerija skyrė naują mokyklinį mikroautobusą. M2 klasės mikroautobusas „IVECO DAILY 50C15 HV“ gimnaziją pasieks iki mokslo metų pradžios.

 

Kaip sakė Alytaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Vytautas Paškevičius, gavus autobusą, Pivašiūnų gimnazijos mokiniai galės greičiau pasiekti savo ugdymo įstaigą, sutrumpės laikas mokinių kelionei į mokyklą ir iš jos.

 

„Ankščiau dėl didelio pavežamo mokinių skaičiaus vairuotojams tekdavo važiuoti tuo pačiu maršrutu po kelis kartus. Nuo šio rudens situacija pasikeis“, – kalbėjo V. Paškevičius.

 

Mokyklinį geltonąjį mikroautobusą gimnazija naudos gerinti kaimuose ir miesteliuose, toliau kaip 3 kilometrai nuo mokyklos gyvenančių, mokinių vežiojimo paslaugą, sutrumpinant jų kelionės iš namų į mokyklą ir iš mokyklos į namus trukmę.

 

Iš viso Alytaus rajono gimnazijos turi 23 mokyklinius autobusus, iš kurių – 19 geltonųjų autobusų, dvi mokiniams pavėžėti skirtos transporto priemonės įsigytos iš savivaldybės biudžeto.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra