Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Pirmasis įmonės „Autodis“ dešimtmetis: kokybiškas ėjimas link tikslo

Ramūnas Barauskas   •    •  12:12, 2020-02-12
Dešimtmetį mininčios bendrovės "Autodis" svečius pasitiko ne tik jos vadovas Dainius Juozaitis, bet ir pirmasis bendrovės simbolis su jos logotipu.
AlytusPlius.lt nuotr.

Svarbiausia versle – mylėti savo darbą, suprasti ir tikėti, ką darai, daryti kokybiškai ir matyti tikslą. Tuo neabejoja dešimtmetį Alytuje veikiančios  įmonės „Autodis“ vadovas Dainius Juozaitis, nepabūgęs vadovauti naujai įsteigtai įmonei 2009-aisiais, ekonominės krizės metais. 

 

Tuomet daugelis stebėjosi tokiu žingsniu. Šiandien jiems belieka stebėtis UAB „Autodis“, kuris per pirmąjį savo veiklos dešimtmetį tapo vienu komercinio transporto autodetalių tiekėjų ir tokių automobilių serviso įmonių lyderių Pietų Lietuvoje.

 

 

„Ačiū visiems, už pasitikėjimą, palaikymą, sveikinimus ir gerus žodžius. Dėkoju, kad esame kartu jau tiek metų. Nors prisimenu, kai pradėjome veiklą 2009 pabaigoje, buvo pati krizė, daugelis stebėjosi: kaip čia, ekonomika traukiasi, visi užsidaro, o jūs ryžotės tokiam dalykui? Gyvenimas parodė, jog kai žinai, ką nori padaryti ir darai tai gerai, turint pakankamai atkaklumo ir koncentruojantis į tikslą, į šalutines aplinkybes žiūrėti nereikia: reikia matyti tikslą“, -  dešimtojo įmonės gimtadienio dieną įmonės klientus ir partnerius pasitikęs su šventinėmis vaišėmis, sakė D. Juozaitis. 

Didžiulio 8 kilogramų torto su įmonės logotipu užteko visiems praėjusį penktadienį užsukusiems į įmonę „Autodis“, kurioje svečius pasitiko ne tik jos vadovas, bet ir simbolis – rankomis mojanti oranžinė keleto metrų aukščio žmogaus formos stovyla.

 

 

Už kartu praleistus dešimt metų įmonės direktorius dėkojo Janinai Juozaitienei bei vadybininkui Edvinui Akuniui, kurie kartu su juo buvo įmonės pirmieji darbuotojai, bet ir visam įmonės kolektyvui, kurių gero, nuoširdaus ir profesionalaus išmanymo dėka klientų pasitikėjimas UAB „Autodis“ jau skaičiuojamas nebe metais, bet dešimtmečiu.

 

 

Gimtadienio dieną pirkėjai su nuolaidomis galėjo įsigyti ne tik atsarginių detalių, bet ir įvairių transporto priemonių aksesuarų, dalyvauti žaidime „Pataikyk į dešimtuką“ ir, žinoma, paskanauti torto.

 

 

Šventinę dieną, kaip ir įprastai, įmonės biuro ir parduotuvės Pramonės gatvėje 13, duris varstė ne tik sveikintojai, bet ir nuolatiniai jos klientai, atėję įsigyti ar užsisakyti vienokią arba kitokią detalę.

 

Paklaustas, ar atsirastų detalė, kurios „Autodis“ nesugebėtų gauti, D. Juozaitis turėjo gerokai pagalvoti prieš atsakydamas. „Nebent sunkvežimis ar traktorius būtų labai jau senas, automobilis antikvarinis – tokia technika, kuriai rinkoje jau atsarginių detalių nebėra ir neįmanoma pagaminti“, - galiausia šypsodamasis paaiškino jis.

 

UAB „Autodis“ ne tik remontuoja įvairaus tipo sunkvežimius, lengvuosius automobiliu, bet ir traktorius, specialius mechanizmus, užsiima prekyba įvairiais automobiliniais priedais ir net pastaruoju metu vis populiarėjančiais greičio kontrolės įrangos detektoriais.

 

 

Įmonės veiklos pagrindas – prekyba ir komercinio transporto priežiūra. Tarp įmonės klientų – ir didelės, ne tik Alytuje žinomos, kelių tiesimo, statybinės, pervežimų įmonės, tokios, kaip UAB„ Alkesta“,  UAB „Parama“, UAB „Vilktukas“, UAB „Dzūkijos statyba“, „Milčija“, ir valstybės bei savivaldybės įmonės, ir vieną ar du vilkikus turinčios mažos individualios įmonės.

 

2019 metais UAB „Autodis“ tapo NEXUSTRUCK prekinį ženklą valdančios pasaulinės transporto priemonių pirkimų ir serviso grupės nariu Baltijos šalyse. Tai Šveicarijoje registruota kompanija, kuri jungia stipriausias šios srities įmones daugelyje šalių. Natūralu, kad turėdama apie tūkstantį klientų, alytiškių įmonė tapo tos grupės nare.

 

Žinoma, tokie dalykai nepasiekiami iš karto. Dainius įsitikinęs: kiekviename versle reikia geros komandos, kuri žino, ką daro ir daro tai gerai. „Smagu, kad nuo tos dienos, kai atidarėme UAB „Autodis“ įmonės duris ir šiandien esame visi kartu“, - sakė pašnekovas.

 

Pastaraisiais metais įmonėje nuolat dirba 25-30 darbuotojų. Direktoriaus teigimu, galima pasididžiuoti, kad įmonėje praktiškai nėra darbuotojų kaitos.

 

„Darbo kokybei iš tiesų skiriame labai didelį dėmesį, darbuotojai nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose bei seminaruose, gilina žinias ir patirtį, nes be kokybės labai greitai kintančioje rinkoje išsilaikyti yra neįmanoma“, - įsitikinęs D. Juozaitis.  

 

Daugiau kaip devynis dešimtadalius įmonės apyvartos sudaro komercinių didesnio ir mažesnio gabarito transporto priemonių priežiūra ir aptarnavimas bei mažmeninė prekyba. Didmeninei prekybai lieka apie 10 procentų.

 

 

„Serviso paslaugų apimtys šiuo metu auga, vienu metu galime remontuoti iki 12 krovininių automobilių. Taip pat aptarnaujame ir lengvuosius automobilius, kurie sudaro apie 20 procentų serviso apimčių. Turime visą reikalingą diagnostinę įrangą, galime tinkamai pagal visus reikalavimus suremontuoti transporto priemonę, parengti ją techninei apžiūrai“, - pasakojo D. Juozaitis. Jis pastebi, kad Europos Sąjungos pervežimų automobiliais rinkoje besiklostanti situacija, kad Lietuvos vežėjai dėl ES direktyvos bus verčiami grįžti į Lietuvą, prie ekonomikos stabilumo anaiptol neprisidės, nors visuose sprendimuose galima įžvelgti ir pliusų, ir minusų.

 

UAB „Autodis“ ketverius metus iš eilės įvertintas Lietuvoje gerai žinomomis ir pripažintomis smulkaus ir vidutinio verslo lyderių „Gazelės“ nominacijomis.  Bendrovės „Credint Info Lietuva“ suteiktas sertifikatas liudija, kad tai stipri ir patikima įmonė.

 

Tačiau, pasak jos vadovo, svarbiausia yra ne įvertinimai, bet žmonės.

 

„Būtent geri darbuotojai ir klientai yra bet kurios paslaugų rinkoje dirbančios įmonės pagrindinis turtas ir dešimtmečio proga didžiausią ačiū tariu būtent jiems“, - sakė bendrovės „Autodis“ direktorius D. Juozaitis.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra