Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 13 123

Peticijų komisija po ginčų sudaryta – darbai jos jau laukia

alytusplius.lt inf.  •    •  10:47, 2019-08-29
Peticijų komisijos pirmininku išrinktas A. Jučas.
Alytusplius.lt nuotr.

Ketvirtadienį sudarytos ir savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintos Peticijų komisijos pirmasis darbas jau laukia – dar liepos mėnesį savivaldybei buvo įteikta daugiau kaip 2 tūkstančių alytiškių pasirašyta peticija dėl Alytaus aerodromo išsaugojimo. Tačiau iki šiol šios peticijos nebuvo kam nagrinėti.

 

Šią ir kitas alytiškių peticijas nagriėsiančioje komisijoje dirbs septyni nariai: Valė Gibienė, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė, Andrius Jučas, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys, Edita Jurčienė, Alytaus miesto bendruomenės atstovė, Laima Vincė Kirkliauskenė, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė, Valdas Račkauskas, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys, Linas Stankevičius, Alytaus miesto bendruomenės atstovas, Giedrius Šimas, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Teisės skyriaus vedėjo pavaduotojas.

 

Komisijos pirmininku paskirtas A. Jučas.

 

Nors dar nesudarytos Peticijų komisijos jau laukia darbai, Aplinkos ir plėtros komiteto atstovai siūlė jo sudarymo klausimą dar atidėti. Jiems užkliuvo tai, kad komisijoje daugiausia yra valdančiosios daugumos atstovų. Todėl buvo pasiūlyta praplėsti komisijos sudėtį  - nuo 7 iki 9 narių. Tačiau tam tektų keisti Komisijos nuostatus ir tai užtruktų. 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra