Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Permainos Topolių gatvėje: vietos automobiliams ir šaligatviai už jų

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:04, 2019-11-07
Rekonstruojant Topolių gatvę bus įrengta daugiau vietų automobiliams stovėti.
Alytusplius.lt nuotr.

Planai Alytuje, Topolių gatvėje, įrengti naujas automobilių stovėjimo vietas įgauna pagreitį. Jau yra parengtas preliminarus gatvės rekonstravimo techninis projektas. Įstrižos parkavimo vietos bus įrengtos dešinėje gatvės pusėje, atkarpoje nuo Kaštonų iki Statybininkų gatvės.

 

Čia numatyta rekonstruoti 194 metrų gatvės atkarpą. Atsiras ne tik naujos automobilių stovėjimo vietos, bet už jų bus įrengti ir šaligatviai pėsčiųjų saugumui užtikrinti.

 

Apie automobilių parkavimo problemą Topolių gatvėje kalbėta jau seniai, tačiau vis neatsirasdavo lėšų papildomoms vietoms įrengti.  Nors gatvės danga yra geros būklės, bet trūksta vietų, kur statyti transporto priemones. Pėsčiųjų saugumas taip pat nėra užtikrintas.

 

Topolių gatvėje, kaip ir daug kur kitur mieste, gyventojai automobilius palieka šalikelėse. Taip apsunkinamas eismas, automobiliams sudėtinga prasilenkti, pablogėja matomumas išvažiuojantiems iš daugiabučių kiemų.

 

Kad problema būtų išspręsta, Alytaus miesto savivaldybės užsakymu rengiamas techninis Topolių gatvės rekonstravimo, įrengiant parkavimo vietas, projektas. Savivaldybės tinklapyje buvo paviešinti projektiniai sprendiniai, su kuriais galėjo susipažinti ir motyvuotus pastebėjimus pateikti gyventojai.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra