Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Perėjoje partrenkta mergaitė jau pabudo iš komos: vadina stebuklu

AlytusPlius.lt informacija  •    •  15:38, 2023-07-04
Mergaitė pabudo iš komos.

Alytuje, pėsčiųjų perėjoje, partrenkta mergaitė jau pabudo iš komos, pati kvėpuoja ir yre perkelta į bendrą ligoninės skyrių. Tokia džiugia žinia socialiniame tinkle pasidalino mergaitės mokytoja.

 

„Viskas vyko labai palaipsniui – tai ranką mamytei suspaudė, tai nusižiovavo, tai paspurdėjo, tai vieną akytę atmerkė, tai kitą, tai pradėjo akytėmis reaguoti į aplinką, tai vieną aparatą atjungė, tai kitą, ir šiandien ji jau pabudus ir perkelta į bendrą skyrių! Šiuo metu Ugnytė jau kvėpuoja pati, dar yra pajungtas maitinimo zondas, yra mieguista. Džiaugsmas iki dangaus!“, - rašė mergaitės mokytoja.

 

Ji teigia isitikinusi, kad yra išties daug gerų ir dosnių žmonių. „O taip pat ir Ugnytės mama negali apsakyt, kokį dėkingumą jaučia visiems palaikiusiems ir prisidėjusiems prie paramos.  Tai pat nuoširdžiai dėkojama Kauno klinikų reanimacijos skyriui ir Ugnytės didvyriui policininkui Erlandui Didžiuliui!“, - rašo moteris.

 

Gydytojai teigia, kad retas kuris po tokios traumos taip sparčiai rodo teigiamus rezultatus.

 

Jau pradėta naudoti ir žmonių surinkta parama (reikia pirkti tai sauskelnes, tai servetėles, tai palutes). Suaukota suma siekia net 146 139 eurus.

 

„Visų Jūsų palaikymas, tikėjimas, viltis, rūpestis daro stebuklą!“ – džiaugiasi mergaitės mokytoja.