Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 704

Pavojus automobilių stovėjimo aikštelėje – pribarstyta senų vinių

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  16:05, 2020-03-09
Vaizdas aikštelėje.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto centre esančioje aikštelėje pirmadienį automobilius pastačiusių vairuotojų laukė nemalonus netikėtumas – daugybė besimėtančių senų vinių ir medvaržčių. Kad jie kelia pavojų atvažiuojantiems automobiliams, netrukus įsitikino vienas vairuotojas – vinis susmigo tiesiai į jo mikroautobuso padangą.

 

Kartu su žmona apsidairę aplink aikštelėje, netoli buvusios autobusų stoties, jie pamatė daugybę primėtytų senų, surūdijusių vinių ir medvaržčių.  Moteris ėmė juos rinkti, tačiau skubėjo į darbą, tad daugelis vinių ten dar liko. Be to, jų spalva susiliejusi su aikštelės dangos spalva, tad sunku ir pastebėti.

 

Daugiausia vinių mėtosi aikštelės viduryje, didžioji dauguma jų sumesta į duobę su akmenimis, tačiau nemažai matyti ir teritorijoje aplink duobę.

 

Ant vinių mikroautobusu užvažiavęs vairuotojas ir jo žmona iškart apie tai įspėjo  kitus atvažiuojančius vairuotojus ir svarstė, kur reikėtų kreiptis ir pranešti apie pavojų.

 

Kaip informavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė, jeigu buvo pradurta padanga, padaryta žala, galima pranešti policijai. Jeigu žalos ir nėra, tačiau pastebėjote pavojų, taip pat galima skambinti trumpuoju pagalbos numeriu 112 ir informuoti apie situaciją. Pareigūnai atvyks į nurodytą vietą ir imsis reikiamų veiksmų.

 

Aikštelė miesto centre yra privačiame sklype, kuris priklauso prekybos tinklui.

 

PAPILDYTA

 

Publikavus straipsnį, alytiškiai pranešė, kad vinių primėtyta ir gatvėje netoli centrinio pašto, prie saugumo salelės.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai