Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pasveikinti motokroso čempionai

Alytaus miesto savivadybės inf.  •    •  15:34, 2021-10-15

Šiandien Alytaus miesto savivaldybėje mero pavaduotojas Povilas Labukas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius priėmė Lietuvos motokroso čempioną „+40“ klasėje Nerijų Sipavičių, Lietuvos ir Pabaltijo žiedinių lenktynių ER 2000 klasės čempioną Aurimą Lekavičių,  Lietuvos ir Pabaltijo „Supermoto“ klasės 600 kubų čempioną Mantą Rajacką ir buvusį Alytaus miesto savivaldybės tarybos narį, šiuo metu Trakų rajono Grendavės seniūnijos seniūną, auto ir motosporto entuziastą ir varžybų organizatorių  Saulių Janulevičių.

„Džiugu, kad jūsų dėka mūsų miesto vardą gali išgirsti ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių automobilių sporto mėgėjai,“ – sveikindamas į Alytaus miesto savivaldybę atvykusius svečius sakė mero pavaduotojas P. Labukas.

Susitikimo metu didžiausias dėmesys buvo skirtas su sportininkų pasiekimais ir galimu finansavimu susijusiems klausimams aptarti. 

Motokroso sportininkai pasidžiaugė šiame sezone juos lydėjusia sėkme ir neslėpė prieš kiekvienas varžybas susiduriantys su tai pačias iššūkiais, susijusiais su treniruotėmis, automobilio paruošimu ir finansais.

„Džiaugiuosi būdamas čia. Jaučiuosi pastebėtas ir įvertintas. Šis sezonas man yra geriausias per pastaruosius trejus metus, nes daugiau laiko galėjau skirti treniruotėms. Neseniai sužinojau, kad Estijos čempionate savo klasėje iškovojau pirmąją, o Baltijos šalių ir Lietuvos čempionatuose – antrąją vietą. Noriu pasidžiaugti ir kolegomis, kuriems šis sezonas taip pat buvo sėkmingas. Tikiuosi, kad kitais metais jis mums bus dar geresnis“, – parodytu dėmesiu ir pasiekimais pasidžiaugė M. Rajackas.

Sportininkai teigė, kad aukštų sportinių rezultatų jiems nebūtų pasisekę pasiekti, jeigu ne jų treneris Rolandas Jasikonis. Svečiai taip pat neslėpė, jog maloniai nustebo sulaukę Alytaus miesto savivaldybės dėmesio.

„Smagu, kad išklausote mūsų mintis bei turite noro mums daugiau padėti, o šis sezonas mums buvo išties palankus – nebuvo didelių traumų“, – pridūrė N. Sipavičius.

„Šiandien aš labai didžiuojuosi Nerijumi. Jis yra mano didžiausias pavyzdys visiems jauniems sportininkams, kuomet noriu juos motyvuoti. Su Nerijumi mes turime tikslą – dalyvauti pasaulio čempionate“, – N. Sipavičiaus sėkme džiaugėsi ir ateities planais dalijosi jo treneris. 

Susitikimo metu taip pat aptartos auto ir motosporto šakos finansavimo galimybės, diskutuota apie šios sporto šakos finansavimo tvarkos aprašo parengimą, šios sporto šakos populiarinimą švietimo įstaigose.

„Noriu pasidžiaugti, kad vis daugiau jaunų alytiškių domisi auto ir motosportu ir palaiko šios sporto šakos sportininkų varžybų metu“, – alytiškių susidomėjimu auto moto sportu džiaugėsi auto ir moto sporto entuziastą ir varžybų organizatorių  S. Janulevičius.

„Kiekvienas, esantis šalia jūsų – artimas žmogus ar draugas, matydamas, kaip jūs  atkakliai siekiate užsibrėžto tikslo, ko gero pats įgauna motyvacijos. Nepriklausomai nuo to, ką jis veikia, jūs jam galite būti įkvepiantis pavyzdys“, – dėkodamas svečiams už apsilankymą sakė  mero pavaduotojas P. Labukas.

Jis už Alytaus miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų mero padėkos raštus įteikė M. Rajackui ir A. Lekavičiui. Už ilgametį, sąžiningą ir nuoširdų darbą  motokroso sporte padėka apdovanotas N. Sipavičius.