Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pasveikinkite: alytiškis V. Rasimavičius trečią kartą baidarių slalomo čempionas

  •    •  13:33, 2023-04-26
Vilius Rasimavičius.

Alytiškis Vilius Rasimavičius trečią kartą iš eilės tapo Lietuvos baidarių slalomo čempionu, o Alytaus „Srautas“ – vėl pirmi komandinėje estafetėje.

 

Savaitgalį Vokės upėje ties Grigiškėmis šurmuliavo sportininkai besivaržantys Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatuose.

 

Alytaus miesto irklavimo klubo sportininkai iš varžybų į Alytų parvežė net 6 medalius. Geriausiai sekėsi Viliui Rasimavičiui, kuris trečius metus iš eilės triumfavo vyrų vienviečių baidarių kategorijoje. Alytiškis 23-jų vartų trasą upėje įveikė per 89,71s ir artimiausią varžovą įveikė įspūdinga 4,42s persvara. Vilius Rasimavičius taip pat laimėjo ir Ekstremalaus slalomo rungtyje, kuri nuo kitų metų taip pat yra įtraukta į Olimpinę programą. Be to, Vilius kartu su kitais Alytaus „Srauto“ sportininkais Mantu Atmanavičiumi ir Augustu Platūkiu buvo nepralenkiami ir komandinėje estafetėje, už savo nugarų antroje vietoje palikę Vilniaus, o trečioje - Kauno komandas.

 

Dar 3 medalius, iškovotus asmeninėse rungtyse, į Alytų parvežė Mantas Atmanavičius. Sportininkas prie savo kolekcijos prisidėjo du sidabro ir vieną bronzos medalį. Mantas buvo 2-as vyrų vienviečių baidarių ir Ekstremalaus slalomo rungtyse, o vyrų vienviečių kanojų klasėje finišavo 3-čias į priekį užleidęs Visvaldą Pumputį ir Rimantą Pumputį iš Vilniaus.

 

Po šių varžybų Mantas Atmanavičius ir Vilius Rasimavičius užsitikrino vietas Lietuvos rinktinėje, su kuria birželio pabaigoje keliaus į Krokuvoje vyksiančias Europos Žaidynes, o rugsėjį į Londone vyksiantį Pasaulio čempionatą, kuriame vyks ir atranka į 2024-ųjų metų Paryžiaus olimpines žaidynes.

Komentarų nėra