Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pasulio čempionas gimnazistams pasakojo apie tikslus ir kryptingą jų siekimą

Gintaras Kličius  •    •  13:37, 2022-11-16
Sergejus Maslobojavas
Dominyko Sidaro nuotr.

Spalio mėnesį skambiausią pergalę Lietuvos kikbokso istorijoje iškovojęs Sergejus Maslobojevas , „Glory“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą Arnheme (Olandija) užsijuosęs 35 metų kovotojas, kuris yra ir Alytaus krepšinio komandos BC Wolves ambasadorius, antradienį lankėsi Alytaus miesto Putinu gimnazijoje.

 

S. Maslobojevas, kurio treneris yra alytiškis Andrius Šipaila, siekia savo pavyzdžiu nukreipti jaunimą sportuoti, suteikti jiems motyvacijos, įkvėpti nepasiduoti ne tik sporte, bet ir kitose gyvenimo veiklose.

 

Gimnazistams sportininkas papasakojo apie savo kelią į didijį sportą, ryžtą siekti tikslų, kurie kartais atrodo pernelyg tolimi, tačiau realūs. 

.

„Aš į kovines sporto šakas pasukau būdamas jau aštuoniolikmečiu. Tokiame amžiuje, pasak specialistų, jau galima neturėti vilčių pasiekti aukštus rezultatus profesionaliame sporte. Įrodžiau ne tik sau, bet ir kitiems, kad turint didžiulę motyvaciją, didžiulį norą, viskas yra įmanoma, visos prognozės yra paneigiamos. Mano gyvenimo kelias yra pavyzdys, kaip svarbu savo gyvenime turėti tikslą ir kryptingai jo siekti“ – tvirtino S. Maslobojevas.

 

Susitikimo metu aktyviausi moksleiviai iš pasaulio čempiono ranku buvo apdovanoti BC Wolves komandos atminimo dovanomis.