Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Paskutinis skambutis: padėkos, atsisveikinimas ir įspūdingas abiturientų valsas

Daina Baranauskaitė, Edvinas Dainauskas  •    •  17:44, 2023-06-01

Paskutinis skambutis nuaidėjo ir 67 Šv. Benedikto gimnazijos abiturientams. Birželio 1 - osios rytą prie pagrindinio įėjimo, papuošto lubinų žiedais, laukė gimnazijos administracija, skambėjo Kotrynos Ciūnytės atliekama Vlado Bagdono daina „Mano senai mokyklai“.

 

Šventinį žodį abiturientams, jų tėveliams, mokytojams ir kitiems bendruomenės nariams tarė gimnazijos direktorė Loreta Šernienė. Ji pabrėžė, kad gyvenimas dovanoja daug gražių akimirkų, nors kai kada ir reikės klupti, bet vis tiek  reikia eiti ir kopti, tikėti, kad viskas pasisieks.

 

Savo dainą padovanojo buvusi mokinė Kamilė Rekutė. Nuotaikingai visus nuteikė linksmas pirmokėlių šokis, prasmingi pirmosios mokytojos Aurelijos Šeduikienės žodžiai, raginantys skleisti savo šviesą, Darijos Ciūnytės daina, Emilijos Pakėnaitės šokis, įspūdingas auklėtojų sveikinimas, šimtai nuotraukų, primenančių gimnazijoje prabėgusias dienas.

Tradiciškai perskaitytas testamentas, sušoktas valsas ir pasodintos rožės, šypsenos, nuotraukos ir... kelionė į gyvenimą.

 

Išsamiau - videoreportaže.