Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Paskutiniame šių metų savivaldybės tarybos posėdyje – apdovanojimai, premijos ir 14 priimtų sprendimų

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  18:25, 2022-12-22
Meras A. Vrubliauskas pasveikino „Metų dvasininko“ nominaciją pelniusį Šv. Angelų Sargų ir Ūdrijos Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios kleboną, dekaną, kan. A. Užupį.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės taryba šiandien (gruodžio 22 d.) surengė paskutinį šių metų posėdį. Taryba apsvarstė 14 darbotvarkėje numatytų klausimų ir priėmė sprendimus.

 

Tradiciškai skambėjo sveikinimai su artėjančiomis šv. Kalėdomis bei Naujaisiais metais. Pasveikinti gruodžio mėnesį gimę tarybos nariai, o posėdžio pradžioje meras Algirdas Vrubliauskas ir mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė prisiminė „skolą“ – neįteiktą vieną nominacijų konkurso „Metų geriausieji“ apdovanojimą. Mat gruodžio 2 d., kai buvo teikiami visi apdovanojimai, „Metų dvasininko“ nominaciją pelnęs Alytaus Šv. Angelų Sargų ir Ūdrijos Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios klebonas, dekanas, kan. Arūnas Užupis negalėjo dalyvauti. Savivaldybės tarybos posėdžio metu A. Užupiui įteikta padėka ir garbės ženklas „Už nuopelnus Alytaus rajonui“.

 

Tarybos posėdyje, be kitų klausimų, svarstyti bei priimti sprendimai dėl gatvių pavadinimų pakeitimo, kapinių sąrašo paskelbimo interneto svetainėje tvarkos, dėl savivaldybės ir socialinio būsto nuomos mokesčių nustatymo, dėl maksimalių socialinės globos ir socialinės priežiūros paslaugų išlaidų finansavimo dydžių nustatymo, dėl savivaldybės  2022-2024 m. strateginio veiklos plano bei 2022 m. biudžeto patvirtinimo. Savivaldybės meras A. Vrubliauskas sakė, kad biudžetas bus surinktas ir viršytas, todėl siūlė tarybos nariams priimti sprendimą dėl kalėdinių premijų skyrimo visiems darbuotojams be išimties – ne mažesnes kaip po 300 eurų.

 

Savivaldybės taryba taip pat nusprendė savo bendradarbiavimo partneriams  – Ukrainos Irpinės miestui kaip humanitarinę pagalbą perduoti didelės galios (60 kW) mobilųjį dyzelinį elektros generatorių su priekaba. Generatorius pripildytas kuro ir bus pristatytas į Irpinę artimiausiu metu.

 

Savivaldybės tarybos posėdyje priimta 14 sprendimų.