Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 16 571

Paskirta Alytaus apylinkės teismo pirmininkės pavaduotoja

Jurgis Kochanskas  •    •  14:36, 2019-07-03
Alytaus apylinkės teismo pirmininkės pavaduotoja teisėja Danguolė Urbanavičienė.
Jurgio Kochansko nuotr.

„26-erių metų teisėjos darbo ir gyvenimiška patirtis –  užauginti vaikai, turiu anūkę, kada dirbti,  jei ne dabar? Stengsiuosi pateisinti Prezidentės pasitikėjimą“, – sakė Danguolė Urbanavičienė, netrukus pradėsianti antrą kadenciją Alytaus apylinkės teismo pirmininkės pavaduotojos pareigose.

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė liepos 3 dieną pasirašė dekretą, kuriuo Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų teisėją D. Urbanavičienę paskyrė Alytaus apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja. Ji pareigas pradės eiti nuo liepos 8 dienos.

 

Prezidentės dekretas tik viena kita diena prasilenkė su D. Urbanavičienės gimtadieniu. Jai kolegos įteikė gėlių, linkėjo sėkmės, kuri pildosi.

 

D.Urbanavičienė teisininko kvalifikaciją įgijo Vilniaus universitete 1981-aisias. Po studijų jos teisinio darbo patirtis prasidėjo dirbant Alytaus rajono apylinkės prokuratūros prokurore. Teisėjo karjerą pradėjo 1993-iaisiais Alytaus rajono apylinkės teisme, nuo 2008-ųjų gruodžio iki 2014 sausio dirbo Druskininkų miesto apylinkės teisme ir vėl sugrįžo į Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmus.

 

Teisėjos darbas, administracinė ir organizacinė veikla teismo pirmininko pavaduotojos pareigose pelnė D. Urbanavičienei kolektyvo pagarbą ir įvertinimą.

 

„Ji kolektyvo narių charakterizuojama kaip itin stropi, pareiginga, strategiškai mąstanti, pasitikinti savimi, turinti savo nuomonę ir gebanti ją pagrįsti, prisiimanti atsakomybę už  savo veiksmus, gerbiama ir vertinama kolektyvo dėl savo profesionalumo, dėmesingumo ir gebėjimo greitai priimti svarbius sprendimus įvairiose situacijose“, – tai teismo pirmininkės nuomonė apie Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų teisėjos D. Urbanavičienės asmenines savybes.  

 

Alytaus apylinkės teismo, kurį sudaro Alytaus, Druskininkų, Lazdijų, Prienų ir Varėnos teismo rūmai su buveine Alytuje, pirmininko pavaduotoja penkerių metų kadencijai buvo paskirta ir teisėja Agnė Petkevičienė. Abi pavaduotojos dirba komandoje su Alytaus apylinkės teismo pirmininke Irmute Kliučinskiene, kuri vadovauti teismui paskirta taip pat antrai kadencijai iš eilės.

 

Pasak Alytaus apylinkės teismo pirmininkės I. Kliučinskienės, komandoje – jaunatviškas veržlumas ir profesinė patirtis, subrandinta jau atkurtos Nepriklausomybės metais.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai