Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Paskiepyti 55 Alytaus aerodrome apsistoję migrantai

AlytusPlius.lt informacija  •    •  20:51, 2021-07-21
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Trečiadienį Alytuje buvo skiepijami aerodromo teritorijoje apsistoję neteisėti migrantai. Norą savanoriškai pasiskiepyti pareiškė 55 iš 67 migrantų. Tokia žinia savo socialiniame tinkle pasidalino pastarųjų dienų situaciją dėl migrantų apžvelgusi Alytaus mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

 

Ji teigė, kad nors izoliacija migrantams baigsis liepos 27 dieną, kol kas jų perkėlimui iš Alytaus nėra nei vietos, nei galimybių. Lietuvoje iki šiandien jau sulaikyta daugiau nei 2000 nelegalių migrantų, o nacionaliniu mastu vis dar sprendžiamas jų apgyvendinimo klausimas.

 

Vicemerė taip pat informavo, kad po paskutinio migrantų testavimo naujų Covid atvejų nenustatyta, vadinasi, bent jau Covid grėsmė kol kas aplinkiniams nekyla.

 

„Iš kitų savivaldybių pasigirsta žinių apie neramumus, kylančias įtampas. Pas mus kol kas viskas ramu, apsauga užtikrinama visą parą. Pasak Raudonojo Kryžiaus atstovų, teikiančių pagalbą visame Dzūkijos regione, Alytuje esančių nelegalių migrantų jaunas amžius indikuoja mažiau ligų, o buvimas iš vieno žemyno galimai leidžia išvengti kultūrinių ir religinių skirtumų (pastebėta, kad afrikiečiai ir irakiečiai sutaria prasčiau)“, - teigė mero pavaduotoja.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai