Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 14 130

Paskelbti mokyklų reitingai: kurios Alytuje įvertintos geriausiai?

Raimonda Bernatavičienė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  15:43, 2020-05-06
Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija.
AlytusPlius.lt nuotr.

Viena Alytaus gimnazija patenka į geriausius pasiekimus demonstruojančių mokyklų dešimtuką, o viena Dzūkijos sostinės mokykla-darželis – į sąrašą pradinių mokyklų, kurios pasižymi geru mikroklimatu. Tokie rezultatai paaiškėjo žurnalui „Reitingai“ tradiciškai paskelbus geriausių mokyklų vertinimus.

 

Geriausių mokinių nesirenkančių Lietuvos gimnazijų dešimtuke atsidūrė Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, padariusi milžinišką šuolį iš pernykštės 48 vietos į dešimtą.

 

25-ąją vietą gimnazijų reitinge šiemet užima Alytaus šv. Benedikto gimnazija (pernai buvo 14-oje vietoje). 42-oje vietoje yra Alytaus Jotvingių gimnazija (pernai buvo 49-oje), o 140-oje vietoje – Putinų gimnazija (pernai buvusi 120-oje vietoje).

 

Vertinant ketvirtokų pasiekimus, ketvirtų klasių sąraše 53-ia vieta atiteko „Volungės“ progimnazijai, 68-ta – „Drevinuko“ mokyklai-darželiui, 120-ta – Likiškėlių progimnazijai, o 155-ta – Piliakalnio progimnazijai.

 

Šeštų klasių reitinguose gan aukštą poziciją, 4-5 vietas, užima Likiškėlių progimnazija, 16-tą vietą – „Volungės“ progimnazija,  o 43-oje vietoje yra Piliakalnio progimnazija.

 

„Reitingų“ žurnalas išskyrė ir pradines mokyklas, išsiskiriančias savo geru mikroklimatu. Tarp 20 mokyklų 10-oje vietoje yra „Drevinuko“ mokykla-darželis.

 

Pagal akademinius pasiekimus buvo surikiuotos ir profesinės mokyklos. Alytaus profesinio rengimo centras pateko į 15-ąją vietą iš 58.

 

Valstybinių kolegijų reitinge pagal studentus ir studijas Alytaus kolegija dvylikos vietų sąraše atsidūrė paskutinėje, 12-oje vietoje. Pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimus Alytaus kolegija užima 7-ą poziciją, vertinant konkuravimą tarptautinėje studijų erdvėje, kolegija yra 8-oje vietoje, pagal kolegijos akademinį personalą ir studijų bazės gerovę Alytaus kolegija yra 5-oje pozicijoje, o pagal studentų požiūrį į savo kolegiją užima 9-tą vietą tarp valstybinių kolegijų.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai