Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 392

Pasiūlymas Alytui – Rotušės aikštėje įrengti dirbtinio ledo čiuožyklą

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  11:50, 2019-07-02
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Būti ar nebūti dirbtinio ledo čiuožyklai Alytuje? Atsakymo Į šį klausimą netrukus ieškos miesto vadovai, gavę konkretų verslininkų pasiūlymą, kaip viskas turėtų atrodyti ir kiek investicijų tai pareikalautų. Savivaldybėje apsilankę verslininkai jau pristatė pirminę idėją.

 

„Kol kas apie galimybes įrengti tokią čiuožyklą Alytuje nieko konkrečiai pasakyti negaliu. Verslininkai pristatė komercinę idėją. Po kelių dienų jie atsiųs pasiūlymą, kur viskas bus išdėstyta detaliau. Tada bus galima kalbėti ir apie tai, kiek realu, kad čiuožykla būtų ir mūsų mieste“, - sakė su verslininkais susitikusi miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė.

 

Ji užsiminė, kad čiuožykla galėtų atsirasti Rotušės aikštėje kalėdiniu laikotarpiu. Savo idėją pristatę verslininkai prieš tai ją įgyvendino ir Marijampolėje. Čiuožykla ten veikė pernai, šventiniu laikotarpiu.

 

Čiuožyklos įregimu rūpintųsi ir įrangą suteiktų Kaune įsikūrusi įmonė „Taiklu“, atstovaujanti gamintojus iš  Vokietijos ir Italijos.

 

„Kiek dirbtinio ledo čiuožykla susilaukė lankytojų Marijampolėje, patys konkrečių skaičių nefiksavome, bet kiek ten nuvažiuodavome, visada matydavome nemažus žmonių srautus. Šiuo metu preliminarų pasiūlymą ruošiame ir Alytaus miestui. Kiek pastangų ir lėšų prireiktų įrengti čiuožyklą, priklauso nuo įvairių niuansų: koks bus apšvietimas, pačiūžų išdavimo punktas ir panašiai“, - sakė „Taiklu“ komercijos direktorius Tomas Juodviršis.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai