Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pasitikrinkite, ar nesergate COVID-19 - specialistai dalina kvietimus

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  13:58, 2020-05-01
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Nejaučiate jokių koronaviruso simptomų, tačiau vis tiek norėtumėte pasitikrinti ar nesergate šia infekcija?  Tokia galimybė yra. Šį savaitgalį nuo 10 val. iki 11 val. Jazminų turgavietėje Alytaus miesto savivaldybės administracijos specialistai dalins kvietimus, su kuriais Alytuje esančiame koronaviruso patikros punkte galėsite pasitikrinti ar nesergate COVID-19.

 

Pasinaudokite galimybe, pasirūpinkite savo sveikata!

 

Kaip informavo Sveikatos apsaugos ministerija, šį savaitgalį  bus testuojami visi norintys pasitikrinti, nors ir nejaučia jokių simptomų asmenys. Numatyta tokių per šias tris dienas išdalinti ne mažiau nei 7 tūkstančius kvietimų.

 

Svarbu tai, kad dalį – ne mažiau nei penktadalį – atspausdintų kvietimų savivaldybės išdalins prekybos centrų, turgaviečių, vaistinių darbuotojams.

 

Kvietimus turintys žmonės turės registruotis karštosios koronos linijos telefonu 1808. Konsultantams jie turės nurodyti, jog simptomų nejaučia, tačiau yra gavę kvietimą ir pasakyti jame nurodytą specialiai sugeneruotą kodą. Pateikę šią informaciją, žmonės bus informuojami, kokiu laiku ir į kokį mobilųjį punktą atvykti.