Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pasipiktinusi alytiškė: „Įtartini asmenys „okupavo“ skverą, šlapinasi net prie paminklo“

AlytusPlius.lt inf.  •    •  14:00, 2023-05-24
Besišlapinantis vyras.

Į AlytusPlius.lt redakciją kreipėsi pasipiktinusi alytiškė, kuriai antradienio popietę teko matyti itin nemalonų vaizdą. Su savo vaiku ji atėjo pasimėgauti Senamiesčio skvero fontanu, tačiau net ir mažamečio akivaizdoje įtartinas asmuo prisigretino prie krūmo ir nusišlapino.

 

„Vos už kelių žingsnių - paminklas Dainavos apygardos partizanams. Aplink lakstė vaikai, ant suoliukų sėdėjo alytiškiai. Gamtinius reikalus įtartinas vyriškis atliko tiesiog visų akivaizdoje“, - piktinosi moteris.

 

Negana to, anot alytiškės, tas pats vyriškis priėjo ir paprašė trisdešimt centų. „Nusišlapinęs jis kaip niekur nieko priėjo prie manęs ir paprašė centų. Kai pasakiau, kad neduosiu, išlemeno, kad tiktų ir cigaretė. Vieta alytiškių poilsiui, tačiau tą skverą jau okupavo įtartini asmenys“, - guodėsi moteris.

 

Jos manymu, Senamiesčio skveras galėtų būti atidžiau stebimas policijos.

 

„Kai pamačiau tokį viešą šlapinimąsi, ėmiau akimis sekti tą vyriškį. Jis atsisėdo ant suoliuko atokiau, tuomet priėjo dar du jo bičiuliai, visi kažką valgė. Iš pažiūros, tai arba benamiai, arba išėję iš kalėjimo asmenys. Tačiau ar čia vieta žmonėms, kurie prausiasi skvero fontane ir net šlapinasi prie paminklo partizanams? Manau, policijos pareigūnai galėtų dažniau užsukti ir juos kažkaip paprotinti“, - įsitikinusi ji.

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė sako, jog šlapinimasis viešoje vietoje - viešosios tvarkos pažeidimas. Jeigu tokį atvejį nustatytų policija arba asmuo būtų atpažįstamas iš nuotraukos - jam grėstų administracinė nuobauda nuo 30 iki 140 Eur.

 

Dėl fakto, kad vyras šlapinosi visai greta paminklo Dainavos apygardos partizanams, policijos atstovė teigė, jog tokį atvejį reiktų nagrinėti pagal situaciją. „Ar tai paminklo išniekinimas, ar nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas nusišlapinant - reiktų nagrinėti. O gyventojų paprašysiu, kad pamatę panašius atvejus kviestumėt pareigūnus, o jie vietoje spręs situaciją“, - teigė K. Janulevičienė.