Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pasikeitimai Eurolygos 2023–2024 m. sezone: ką reikia žinoti?

  •    •  11:47, 2023-09-27

Nenumaldomai artėjantis naujasis Eurolygos 2023–2024 m. sezonas, žadantis įdomių rungtynių, žaidėjų pasirodymų ir įsimintinų akimirkų. Žinoma, nusimato ir naujienų bei pokyčių. Tad pasižiūrėkime, kokių pasikeitimų numatoma būsimajame „Eurolygos“ sezone.

 

Naujasis „Play-In Showdown" turnyras

 

Viena iš pagrindinių šio sezono Eurolygos naujienų – naujasis „Play-In Showdown" turnyras. Tai formatas, suteiksiantis po reguliariojo sezono 7–10 vietas užėmusioms komandoms išskirtinę galimybę dar pakovoti kovoti dėl dviejų paskutinių bilietų į atkrintamąsias. Tokia naujovė žada daugiau azarto, įtampos ir konkurencijos. Esminis naujovės aspektas yra tai, kad 7–8 vietos komandos, anksčiau automatiškai patekdavusios į atkrintamąsias, dabar dar turės dėl to pakovoti.

 

Atnaujintas dalyvaujančių komandų sąrašas

 

Tiesą pasakius, šioje srityje naujovių nebus: stipriausiame Europos klubinio krepšinio turnyre šiemet žaisiančių komandų sąrašas nesiskiria nuo pernykščio: jame išliko tos pačios 18 komandų. Atvejis, kai du sezonus iš eilės besivaržančių komandų sąrašas išlieka toks pat, šiuolaikinėje Eurolygos istorijoje fiksuojamas antrą sykį.

 

Vis dar suspenduota Maskvos CSKA komanda

 

Po Rusijos invazijos į Ukrainą 2022-aisiais Maskvos CSKA komanda drauge su kitomis Rusijos rinktinėmis buvo pašalinta iš Eurolygos. 2023–2024 m. sezone anksčiau aštuonis kartus Eurolygą laimėjusiai komandai dalyvauti taip pat neleista nepaisant rusų bandymų prasmukti į turnyrą. CSKA klubas dėl pašalinimo padavė į teismą Eurolygos organizatorius ir nuo praėjusio rudens dėl to bylinėjasi Liuksemburgo teisme. Visgi panašu, kad Eurolygos sprendimui tai įtakos neturi.

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai