Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Paremti krepšinio akademiją paskatino vaikystės prisiminimai: „Su nuostaba žiūrėdavome į kitų miestų komandas“

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:48, 2023-10-07
asmeninio archyvo nuotr.

Matant Alytaus krepšinio akademijos jaunųjų sportininkų potencialą ir rezultatus, norinčiųjų juos paremti gretos tik didėja. Visai neseniai akademijos draugais tapo įmonė Gryn, kuri jau daugiau kaip dešimt metų ne tik Dzūkijoje, bet ir visoje Lietuvoje tiekia sertifikuotus nuotekų valymo įrenginius, atlieka jų montavimo darbus.

 

Paremti jaunimą paskatino prisiminimai

 

Kodėl gi ilgametę patirtį turinti Gryn ėmėsi iniciatyvos bendradarbiauti su krepšinio akademija? Kaip sako vienas iš įmonės vadovų Aurimas Vėlyvis, jis puikiai pažįsta Alytaus krepšinio akademijos vadovą Povilą Tamulyną. Jie abu, dar būdami vaikais, kartu sportuodavo, žaisdavo krepšinį, futbolą.

 

„Kadangi pats kažkada buvau jaunasis sportininkas, tai puikiai prisimenu, kad tuo laiku praktikos remti privačias sporto mokyklas mūsų mieste nebuvo. Tenkindavomės labai minimaliais resursais. 

 

Pamenu, kaip su vaikišku pavydu žiūrėdavome į Vilniaus, Kauno komandas, kurios jau turėdavo rėmėjus, gražias aprangas, naujus kamuolius ir visa kita. Na, o mes, deja, tuo pasigirti negalėjome, nors taip pat stengėmės, norėjome laimėjimų. Mano nuomone, motyvacija, paskatinimas, tinkamos sąlygos, geriausi treneriai vaikams ir jų siekiamiems rezultatams – labai svarbu. O ne paslaptis, kad lėšos reikalingos viskam“, - pasakojo A. Vėlyvis.

 

Pasak jo, tai ir buvo viena priežasčių, kodėl jie su kolega Donatu Juškevičiumi nusprendė paremti jaunimą ir bendradarbiauti su krepšinio akademija. Juk vaikai savo rezultatais garsina Alytaus miesto vardą, ir kiekviena, nors ir maža pagalba, jų bendruomenei itin svarbi.

 

Krepšinio akademija sudomino ir sūnų

 

Kaip teigė A. Vėlyvis, jis nuo pat pradžių matė ir akademijos vadovo P. Tamulyno didelį „užsidegimą“, entuziazmą, trenerių pastangas dėl jaunųjų sportininkų.

 

„Tai – stipri bendruomenė, kuri vienas kitą palaiko, skatina, tiki. Ir tai nėra tuščios kalbos, mat mūsų pačių vaikai lanko krepšinio akademiją, tad girdime jų įspūdžius, matome patirtis“, - teigė A. Vėyvis.

 

Jo šešiametis sūnus krepšinio akademiją pradėjo lankyti dar neseniai. Anksčiau vaikas domėjoi futbolu, o krepšiniui didelio entuziazmo nerodė. Tačiau vasaros metu jis davyvavo Alytaus krepšinio akademijos organizuotoje stovykloje. Jai pasibaigus, sūnus pats pareiškė norą lankyti krepšinį. 

 

Kaip sako Gryn vadovas, vaikai patys turi pamatyti ir įsitikinti, ar jiems iš tiesų viena ar kita sporto šaka tinka ir patinka. Sūnus iš krepšinio akademijos parsineša daug įspūdžių, puikiai „išsikrauna“ ir yra patenkintas savo pasiekimais.

 

Žmonių palaikymas skatina eiti pirmyn

 

Tuo tarpu Alytaus krepšinio akademijos vadovas P. Tamulynas džiaugėsi, kad jų sportinė veikla, socialiniai projektai, vaikų užimtumas yra pastebimi ir vertinami aplinkinių.

 

„Džiugu, kad mūsų ir įmonės Gryn požiūriai, tikslai sutampa. Kiekvienas toks bendradarbiavimas motyvuoja stengtis ir eiti tik pirmyn. Jaučiame žmonių palaikymą, ir tai mums išties svarbu“, - sakė P. Tamulynas.

 

Dar viena naujiena – Gryn pavadinimas bus suteiktas 2011 metais gimusių  berniukų komandai, kuri žais oficialiame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionate. Linkime jiems pergalių!

 

Gryn.lt darbai:

 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/gryn.lt

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai