Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Parduotuvėje kritusios lubų konstrukcijos pavojaus nekėlė?

Egle Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  16:56, 2014-06-26
Vakar alytusplius.lt skaitytoja užfiksavo, kaip parduotuvėje nukrito metalinė konstrukcija
Alytusplius.lt skaitytojos nuotr.

„Parduotuvėje nuo lubų atsikabino vieno dekoratyvinių elementų, esančių virš kasų, galas. Jis pagamintas iš aliuminio ir plastmasės, todėl yra labai lengvas“, - teigė bendrovės „Palink“ viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis, komentuodamas vakarykštį atvejį, kai Alytaus centre esančioje „Iki express“ darbo metu pradėjo kristi konstrukcijos. Parduotuvėje tuo metu buvo ir jos darbuotojai, ir pirkėjų.

 

Anot A. Petraičio, atsakingi bendrovės darbuotojai skubiai sureagavo į susidariusią situaciją, iškvietė rangovus, kurie elementą nukabino ir sutvarkė. Šiomis dienomis jie pakeis visų parduotuvėje esančių dekoratyvinių elementų tvirtinimus, taip pat patikrins dekoracijų bei reklamos skydų tvirtinimus ir, jeigu bus poreikis, juos pakeis.

 

„Norime pabrėžti, kad įvykio metu pirkėjai niekaip nenukentėjo“, - sakė A. Petraitis.

 

Pasak bendrovės viešųjų ryšių departamento vadovo, kiekvienas parduotuvės darbuotojas turi pareigą pasirūpinti tiek personalo, tiek lankytojų saugumu ir, jeigu kyla pavojus, privalo imtis atitinkamų priemonių.

 

„Šiuo konkrečiu atveju atsikabino lengva dekoracija, todėl į parduotuvę nedelsiant buvo iškviesti statinį prižiūrinčios įmonės atstovai, kurie įvertino situaciją ir padarė išvadą, kad parduotuvės personalui ir lankytojams pavojus negresia“, - vakarykštį incidentą komentavo A. Petraitis.

 

Jis užsiminė, kad artimiausiu metu bus organizuojami papildomi mokymai darbuotojams, kaip elgtis tokiose situacijose.

Komentarų nėra