Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 40 488

Pamokos nevyks trijose prieš karštį neatsilaikiusiose Alytaus mokyklose

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  15:27, 2019-06-12
Ketvirtadienį pamokos nevyks ir Piliakalnio progimnazijoje.
AlytusPlius.lt nuotr.

Dėl tvyrančio karščio situacija Alytaus mokyklose tampa ekstremali. Mokytojai su mokiniais vėsesnių vietų mokymuisi neranda nei mokyklos patalpose, nei lauke. Trys mokyklos trečiadienį savivaldybės Švietimo ir sporto skyriui pranešė, kad ketvirtadienį pamokos nevyks.

 

„Trečiadienį visos mokyklos dirba, tik pamokos yra trumpinamos. Ketvirtadienį situacija pasikeis. Jau šiandien „Volungės“ progimnazijos, Vidzgirio pagrindinės mokyklos ir Piliakalnio progimnazijos vadovai informavo, kad ketvirtadienį ugdymo procesas mokyklos patalpose ir teritorijoje stabdomas“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

 

Gali būti, kad ketvirtadienį nedirbs ir daugiau mokyklų, tačiau jos apie savo sprendimą dar neinformavo. Greičiausiai, kitos mokymosi įstaigos apsispręs rytoj.

 

Kaip mokyklos dirbs penktadienį, kol kas duomenų nėra. „Mokyklų vadovai individualiai vertins situaciją ir priims tinkamiausius sprendimus. Padėtį jie stebi kiekvieną  dieną“, - teigė V. Valūnas.

 

Pamokos trečiadienį nevyksta ir dviejose Alytaus rajono mokyklose – Butrimonių bei Miroslavo gimnazijose.

 

„Klasėse tvyro virš 30 laipsnių temperetūra, dirbti, mokytis neįmanoma. Kol kas mokymosi procesas stabdomas tik trečiadienį, apie tai informavome mokinių tėvus. Kaip elgtis toliau, spręsime. Bet kokiu atveju, mums svarbiausia – mokinių sveikata“, - sakė Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis.

                                                                                                                                                                             

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra