Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

"Palermo“ picerijos likimas neaiškus net patiems jos savininkams

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  15:00, 2014-02-19
Vis dar lieka neaišku, ar šio pastato durys atsivers alytiškiams
Alytusplius.lt nuotr.

Alytaus centre esančios „Palermo“ picerijos atidarymas gali užtrukti, o gal ir visai neįvykti – tai priklausys nuo teismo sprendimo ir laikinojo statinio bei žemės sklypo savininkų sutarimo, kuriuo kol kas nekvepia.

 

Alytusplius.lt portale pasirodžius publikacijai apie galimą „Palermo“ picerijos atidarymą, paaiškinti situaciją ryžosi ir pastato, ir žemės sklypo  savininkai, Valius Smaidžiūnas bei įmonė „Dainavos turtai“, kurie sutiko pasidalinti savo mintimis apie jau daugelį metų kiekvienam alytiškiui įdomų šios picerijos likimą.

 

Picerijos pastato savininkas Valius Smaidžiūnas patvirtino, kad miesto centre esančiame laikinajame pastate vyksta remontas – tą daugelis alytiškių ir pastebėjo. Tačiau ilgokai remontuojamas pastatas durų vis neatveria.

 

„Kol kas nieko konkrečiai pasakyti negaliu, nes šiuo metu vis dar tvarkomės, vyksta remontas. Pakeisti šviestuvai, nauji stalai atvežti vienai iš picerijos erdvių“, - sakė V. Smaidžiūnas.

 

Pasak jo, šiuo metu svarstomos idėjos dėl pastato ateities, bet aiškios minties dar nėra. „Vyksta procesas, gaunu daug paklausimų, galbūt sutiksiu nuomoti, todėl po truputį tvarkausi. Viskas paaiškės kovo mėnesio pradžioje“, - kalbėjo „Palermo“ pastato savininkas.

 

Užsiminus  apie konfliktą su žemės sklypo, ant kurio stovi pastatas,  bendrasavininkiais, V. Smaidžiūnas paaiškino, kad jokio konflikto nėra. Jis esą tik paprašęs teismo, kad būtų nustatyta žemės sklypo naudojimosi riba padalijant sklypą pusiau.

 

Tačiau viešai savęs neįvardinti pageidavęs sklypo bendrasavininkės bendrovės „Dainavos turtai“ atstovas pareiškė, kad V. Smaidžiūnas elgiasi netinkamai, mat nesilaiko pirminių savo pažadų, duotų įmonei dar 2006 metais patvirtinus pirkimo-pardavimo sutartį.

 

„2006-aisiais metais įmonė „Dainavos turtai“ įsigijo pusė žemės sklypo, esančio miesto centre. V. Smaidžiūnas, pasirašydamas šią pardavimo sutartį, įsipareigojo picerijos pastatą nugriauti, kadangi jis yra laikinas pastatas, o pats toliau savo ruožtu plėtoti naujai pastatytą pastatą, esantį šalia miesto savivaldybės“, - sakė „Dainavos turtų“ atstovas.

 

Tačiau, anot  įmonės atstovo, šiandien situacija yra gerokai pakitusi, ir nepavykstant susitarti, vyksta teisminiai procesai dėl žemės sklypo. Jis patikino, kad jokia picerija „Palermo“ pastate veikti negali.

 

Ar bus atidaryta nauja kavinė miesto centre? O gal pastatas bus nušluotas nuo žemės paviršiaus? Belieka laukti naujų poslinkių šioje istorijoje.

 

Komentarų nėra