Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Palengvinkite namų ruošą: kaip išsirinkti langų valymo robotą?

  •    •  13:56, 2024-06-12
Langų valymo robotas – vienas geriausių variantų norintiems palengvinti namų ruošą.
Nuotrauka: Senukai.lt

Namų ruoša daugeliui asocijuojasi su varginančia veikla. Laimei, šiuolaikinės technologijos siūlo į pagalbą pasitelkti efektyvius sprendimus. Langų valymo robotas – vienas geriausių variantų norintiems palengvinti namų ruošą. Tačiau vienas iš didžiausių iššūkių yra tinkamo modelio pasirinkimas, todėl kviečiame susipažinti su keletu populiariausių modelių. 

 

Geriausi langų valymo robotai

 

1. Langų valymo robotas „Hobot 388“

 

Nuotrauka: Senukai.lt

 

Nenorite praleisti daugybės valandų valydami langus? „Hobot 388“ švariai ir greitai nuvalys jūsų langus, o jums tereikės įjungti ir išjungti įrenginį. 

 

Vos 295 mm ilgio, 148 mm pločio ir 95 mm aukščio, sveriantis vos 0,9 kilogramo, šis elegantiškas ir kompaktiškas robotas sukurtas patogiam ir lengvam naudojimui. Nesvarbu, ar norite valyti langus patalpoje, ar lauke, dėl specialiai sukurtų valymo ratukų ir mikropluošto šluostės langų valymo robotas  gali be vargo judėti bet kokiais stiklo paviršiais.

 

Nepertraukiamo maitinimo sistema (UPS) užtikrina optimalų veikimą net ir nutrūkus elektros energijos tiekimui, todėl robotas nenukris nuo lango. Naudodamas dirbtinio intelekto technologiją, „Hobot 388“ užtikrina išskirtinį valymo našumą, todėl jūsų langai taps ypač švarūs.

 

2. Langų valymo robotas „Ecovacs WINBOT W1 PRO“

 

 

Nuotrauka: Senukai.lt

 

Šis langų valymo robotas pasižymi unikalia kryžminio automatinio purškimo sistema, kuri leidžia be vargo pašalinti nešvarumus nuo jūsų langų. Naujoviška konstrukcija užtikrina efektyviausią valymo maršrutą, o dėl aštuonių visapusiškos saugos lygių ir optimizuotos (2 800 Pa) siurbimo galios robotas visą laiką tvirtai laikysis ant valomo paviršiaus.

 

„WINBOT W1 PRO“ turi 60 ml talpyklą, skirtą efektyviam drėgnam valymui. Kadangi valymo metu naudojamas dviejų krypčių purškimas, nereikia dažnai keisti šluostės ar nuolat pildyti robotą valymo skysčiu. Platus purškimo kampas užtikrina, kad valomas plotas išliktų drėgnas, todėl garantuojami aukščiausios kokybės rezultatai.

 

3. Langų valymo robotas „Hutt C6“

 

 

Nuotrauka: Senukai.lt

 

„Hutt C6“ langų valymo robotas su automatinio vandens purškimo funkcija palengvina namų ruošos darbus ir užtikrina efektyvų langų valymą. 3800 Pa siekianti siurbimo galia ir „Hutthink AI“ algoritmas leis pasiekti optimaliausius rezultatus, kadangi galėsite pasirinkti iš 3 veiksmingų maršrutų, užtikrinančius kruopštų valymą.

 

„Hutt C6“ atpažįsta skirtingus paviršius, pavyzdžiui, keramines plyteles, medines duris, marmurą, nerūdijantį plieną ir kt. Jo jutiklis automatiškai prisitaiko prie skirtingų paviršių, planuoja maršrutus ir po valymo grįžta į pradinį tašką. Be to, naudodamas sauso ir šlapio valymo režimus, robotas visą informaciją perduoda balso pranešimais, todėl procesą sekti ypač lengva.

 

Neradote tinkamiausio pasirinkimo jūsų namams? Nesijaudinkite – mūsų kruopščiai parengtame straipsnyje „Koks geriausias langų valytuvas?“ galėsite sužinoti daugiau apie langų valymo alternatyvas.

 

Prietaisai išmaniems namams: vejos robotai ir siurbliai-robotai

 

Nuotrauka: Senukai.lt

 

Langų valymo robotas – ne vienintelis prietaisas, kuris gali pagelbėti namų ruošoje. Šiuolaikinių technologijų dėka galime automatizuoti beveik kiekvieną namų tvarkymo procesą. Štai dar keletas robotų, kurie gali atlikti įvairius namų ruošos darbus už jus. 

 

Vejos robotai

 

Vejos robotai naudingi tuo, jog savarankiškai pjauna veją be priežiūros. Štai keletas iš daugelio privalumų, kuriuos jie suteikia:

 

  • Nuoseklus veikimas. Naudodami pažangius jutiklius ir išmaniąsias navigacijos sistemas, vejos robotai užtikrina ypač tikslaus pjovimo rezultatus. Jie gali apvažiuoti kliūtis, reguliuoti pjovimo būdus pagal žolės aukštį ir tolygiai nupjauti visą veją, kad ji atrodytų tvarkingai.

 

  • Geresnė vejos sveikata. Pjaudami, mulčiuodami bei sugrąžindami nupjautą žolę atgal į veją, šie robotai padeda puoselėti dirvožemį, mažinti velėnos kaupimąsi ir gerinti bendrą vejos būklę.

 

  • Mažesnis triukšmas ir poveikis aplinkai. Daugelis vejos robotų veikia tyliai. Be to, kadangi vejos robotai yra varomi elektra, jie neišskiria jokių teršalų ir sumažina su vejos priežiūra susijusį anglies pėdsaką. Dėl to jie idealiai tinka namų savininkams, norintiems sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

 

Siurbliai-robotai 

 

Dulkių siurbliai-robotai iš esmės keičia požiūrį į namų ruošą, nes be vargo susidoroja su dulkėmis, purvu ir smulkiomis šiukšlėmis ant grindų, nereikalaudami jūsų įsikišimo. Štai keletas priežasčių, kodėl siurblys-robotas vertas jūsų dėmesio:

 

  • Patogumas. Tereikia įjungti prietaisą ir leisti jam dirbti. Ši funkcija taupo jūsų brangų laiką ir paverčia namų ruošos darbus lengvesniais bei malonesniais.

 

  • Universalios valymo galimybės. Dulkių siurbliai-robotai turi įvairius valymo režimus, kurie leidžia pritaikyti valymą prie jūsų individualių poreikių. Šie universalūs prietaisai gali veiksmingai valyti įvairius paviršius – nuo kietmedžio grindų iki kilimų.

 

  • Pažangi navigacijos technologija. Naudodami lazerinį fotografavimą, atstumo jutiklius, išmanius algoritmus ir kitas pažangias navigacijos technologijas, dulkių siurbliai-robotai  gali tiksliai naviguoti namuose ir išvengti kliūčių. Tai užtikrina veiksmingą kambarių valymą, nes robotas, atsižvelgdamas į kliūtis ir kambario matmenis, sudaro optimaliausią valymo maršruto žemėlapį.

 

Langų valymo robotai, robotai siurbliai bei vejos robotai yra nepakeičiami prietaisai, padedantys sukurti išmanesnę ir patogesnę namų aplinką. Dėl pažangių technologijų ir universalių pritaikymo galimybių šie prietaisai palengvina namų ruošos darbus, taupo jūsų laiką bei prisideda prie švaresnės ir sveikesnės gyvenamosios erdvės kūrimo. 

 

Domina kokybiškas langų valymo robotas? Moderni buitinė technika jūsų laukia elektroninėje parduotuvėje senukai.lt. Užsukite ir pamatysite patys!

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai