Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Pakelk energijos lygį „ŠaulėGYM treniruočių dieną“ Alytuje!

ŠaulėGYM informacija  •    •  10:35, 2019-04-07
Agnė.

Esame įpratę savo gimimo dienos proga gauti dovanų, o sporto ir sveikatingumo klubas „ŠaulėGYM“, švenčiantis 19-ąjį savo gimtadienį, dovanoja judrią ir suburiančią dovaną alytiškiams. Visus mylinčius šokį, sportą, sveikatingumą ar ieškančius naujų potyrių, klubas kviečia į „ŠaulėGYM treniruočių dieną 2019“, vyksiančią balandžio 13 d., 11 val. Alytaus jaunimo centre.

 

Pažinti ir išreikšti save sportuojant

 

Jau devyniolika metų šis renginys pritraukia  įvairaus amžiaus, skirtingo sportinio pasirengimo žmones, kuriuos vienija troškimas sužinoti daugiau apie sveiką gyvenseną, aerobikos, kūno stiprinimo, tempimo ir atsipalaidavimo stilius, susipažinti su profesionaliais treneriais iš kitų miestų, aktyviai praleisti laiką, sutikti bendraminčius bei pažinti ir išreikšti save.

 

Gitana Vitkauskienė, šio klubo įkūrėja, paklausta, iš kur ima įkvėpimo ir kas ją skatina kiekvienais metais rengti tokius renginius, atsako, jog tai – entuziastingai nusiteikę žmonės. „Kasmet, ruošiantis renginiui ir po jo, sulaukiu daug emocionalių pokalbių ir dėkingumo žodžių apie tai, koks reikalingas šis renginys.  Noriu, kad kuo daugiau žmonių sužinotų, kad  sveikatingumo treniruotės tinka visiems, kad grupinių treniruočių programos yra paprastos, saugios ir prieinamos kiekvienam. Savo pavyzdžiu ir šiuo renginiu noriu įkvėpti žmones sportavimui ir sveikiems įpročiams",- pasakoja Gitana.

 

Visiems įkandamą programą ves profesionali trenerė iš Vilniaus

 

Šiais metais Alytuje svečiuosis Agnė Buta, sveikatingumo klubų trenerė ir sporto programų renginiuose pristatytoja. Ji taip pat yra Active Training ir Fitness consulting group sveikatingumo trenerių kvalifikacijos kėlimo ir konsultavimo edukatorė.

 

Agnė dega noru perteikti savo žinias, dalintis savo patirtimi ir energija, meile darbui ir šypsenomis su ta pačia aistra alsuojančiomis širdimis.

 

Renginys prasidės ŠaulėGYM parodomąją programa, kurioje pasirodys Aero-fitness, Dance-fitness, Aerobinės gimnastikos, Krepšinio šokėjų grupės. Iš viso parodomojoje programoje dalyvaus apie 150 mergaičių, merginų, moterų. Visame renginyje tikimasi sulaukti per 200 grupinių treniruočių mėgėjų.

 

Pirmoji treniruotė – stilizuotų šokių pamoka „GLAM DANCE“. Paklausta, ar mano, jog, neturinčiam šokio įgūdžių žmogui, vedama pamoka bus įkandama, Agnė atsako: „Manau, kad kiekvienas turi pabandyti išlaisvinti savo kūną, o tiesiausias kelias link to – šokis. Tikslas yra atsipalaiduoti, judėti pagal ritmą ir sukurti šventinę atmosferą, o ne būtinai tiksliai atkartoti choreografiją”.

 

Vėliau – treniruotė „STRONG BY AGNĖ“. Tai visapusiškas kūno stiprinimas, kai  kardio pratimus keis raumenų stiprinimo kompleksai. Agnei vedant, skirtingos jėgos ir ištvermės lavinimo metodikos skatins susidomėjimą ir motyvuos pabaigti treniruotę su užsidegimu!

 

Po energingo judėjimo ir dinaminio raumenų darbo persikelsime ant kilimėlių, kur pusė valandos bus skiriama „BODY FLOW“ pratimams atlikti. Sportuojantys ištemps ir ištiesins kūną švelnios muzikos ritmu.

 

Paskutinėje treniruotėje susitelksime į savo vidų, ieškosime ramybės ir vidinio džiaugsmo. ŠaulėGYM trenerė Gitana Vitkauskienė  praves ,,RELAXATION&MEDITATION“ – tai kvėpavimo, saviįsiteiginių ir dėkingumo sesija, skelbianti, kad laimės užteks visiems.

 

Dalyvių laukia dovanos nominacijos ir pažymėjimai

 

Renginio metu bus vykdoma viktorina sporto, mitybos ir saviugdos klausimais. Atsakiusieji bus apdovanoti rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Bus išrinktos ir firminiais ŠaulėGYM prizais apdovanotos penkios labiausiai pasižymėjusios nominantės, konkurso „Lieknėk-laimėk!” nugalėtojos, kiekvienas dalyvis gaus pažymėjimą su išvardintomis treniruotėmis ir trenerių parašais.

 

Sportas – geras laiko praleidimas! Sportas – gera savijauta ir tvirtesnis kūnas! Sportas – tai sveikas įprotis, galintis pakeisti tavo gyvenimą! Jei iki šiol neišbandei, šis renginys - Tavo šansas!

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai