Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Pakeles bei aplinką Alytaus rajone tvarkyti padeda ir nuteistieji

Alytaus rajono savivaldybės inf.  •    •  11:46, 2019-10-03
Alytaus pataisos namuose bausmes atliekantys nuteistieji tvarko Daugų seniūnijos pakeles.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono aplinką tvarkyti padeda Alytaus pataisos namų ir Pusiaukelės namų gerai besielgiantys nuteistieji.

 

Trys nuteistieji savanoriškai dirbo Daugų seniūnijoje. Jie pusdienį pakelėse kirto krūmus. Pasak seniūnės Irmos Kašėtienės, vyrai dirba labai atsakingai ir sąžiningai. „Iškirtus pakelėse krūmus pagerės matomumas ir eismo saugumas. Vyrai dirba išsijuosę“ , – sakė seniūnė.

 

Kitų seniūnijų seniūnai taip pat pasitelks į pagalbą nuteistuosius ir prašys tvarkyti kapinių teritorijas, apleistus kapus, kitus visuomenei naudingus darbus.

 

Rugsėjo pradžioje Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir Alytaus pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl nuteistųjų darbinių įgūdžių ir integravimo į visuomenę stiprinimo.

 

Gerai besielgiantys nuteistieji bus kviečiami ne tik dirbti, bet ir į savivaldybės sporto, kultūros renginius, kitas veiklas. Savivaldybė ieškos galimybių įdarbinti juos Alytaus rajono įmonėse, suteikti pataisos namams patalpas seminarams ir konferencijoms.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra