Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Pakeistas Alytaus ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas

Parengta pagal Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus inf.  •    •  10:57, 2019-11-04
Asociatyvi nuotr.

Alytaus aplinkos apsaugos departamento vyriausiasis specialistas Jaunius Janonis Ekstremalių situacijų operacijų centrui nebevadovaus – jį pakeitė Stasys Gudzinevičius, Alytaus aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas.

 

Toks sprendimas priimtas pirmadienį posėdžiavusioje ekstremalių situacijų komisijos posėdyje.

 

Keisti operacijų vadovą nuspręsta po viešojoje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie galimas J. Janonio sąsajas su sudegusios padangų perdirbimo įmonės „Ekologistika“ vadovu Juozu Cicėnu – abu jie yra klubo „Rotary“ nariai.

 

Visuomenėje kilus pasipiktinimui, Alytaus miesto ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas Rolandas Juonys kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą, prašydamas į komisiją deleguoti kitą narį vietoj anksčiau deleguoto J. Janonio.  

 

Operacijų vadovo yra atsakingas už darbo organizavimą, šalinant gaisro padarinius.

 

Kaip informuoja Ekstremalių situacijų komisija pirmadienį gaisravietėje bus imami kontroliniai ėminiai ir sveriamos atliekos. Tirtų šulinių vanduo taršos normų neviršijo, tačiau bus tęsiamas monitoringas.

 

Gyventojų prašoma neiti į padangų perdirbimo įmonės, gaisravietės patalpų teritoriją, nes vidaus aplinka yra pavojinga sveikatai ir gyvybei.

 

Ekstremali situacija mieste vis dar nėra atšaukta.

 

Pirmadienį Vyriausybės posėdyje bus svarstomas klausimas dėl kompensavimo tvarkos nuo gaisro padarinių žalos patiriantiems ūkininkams.

 

Kviečiame gyventojus užpildyti apklausą, kuri skirta surinkti informacijai apie juntamą aplinkos užterštumą, faktinę informaciją apie gaisro padarinius, gyventojų parengimą ir kt. Apklausą rasite čia: https://arcg.is/100nfW

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra