Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 788

Pagrindinės Alytaus gatvės laukia remontas: pradės nuo miesto centro

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  9:35, 2019-07-10
Pagrindinės Alytaus gatvės laukia remontas: pradės nuo miesto centro.
alytusplius.lt nuotr.

Per visą Alytaus miestą besidriekiančios Naujosios gatvės senosios dalies šiemet laukia pokyčiai. Ketinama atlikti gatvės kapitalinį remontą, kurio metu bus atnaujinta asfalto danga, lietaus vandens surinkimo sistema, apšvietimas.

 

Pagrindinė miesto arterija bus tvarkoma keliais etapais. Pirmasis - nuo Tvirtovės ir Rūtų gatvių sankryžos iki sankryžos su Statybininkų gatve. Ši gatvės atkarpa bus sutvarkyta šiais metais.

 

„Naujosios gatvės dalis nuo miesto centro autobusų stoties link yra tikrai sena, išilginis skersinis profilis yra nelygus, yra problemų su tinkamu lietaus vandens surinkimu, taip pat atskirose gatvės atkarpose - ir su apšvietimu, šaligatviais. Ne visoje gatvėje yra įrengtos saugios pėsčiųjų perėjos.

 

Be to, norisi pabaigti visiškai sutvarkyti gatvę, kad abi jos važiuojamosios dalys būtų tinkamos, tvarkingos, atitinkančios visus gatvėms keliamus reikalavimus“, - priežastis, kodėl buvo nuspręsta tvarkyti senąją Naujosios gatvės dalį, įvardijo Alytaus miesto savivaldybės Statybos skyriaus vedėjos pavaduotojas Sigitas Stumbras.

 

Anot jo, gatvės paprastojo remonto projektas buvo pabaigtas rengti praėjusiais metais. Projekte numatyta Naująją gatvę tvarkyti dalimis, suskirsčius ją į penkis etapus.

 

Šiuo metu yra paskelbtas Naujosios gatvės paprastojo remonto I etapo – nuo Tvirtovės ir Rūtų gatvių sankryžos iki Statybininkų gatvės sankryžos ir III etapo – nuo Jazminų ir Vilties gatvių sankryžos iki Žuvinto ir Raudonkalnio gatvių sankryžos darbų pirkimas.

 

Remontuojamos Naujosios gatvės pirmo etapo ilgis 740 metrų, o trečio etapo – vienas kilometras ir 46 metrai. Gatvės remontas, planuojama, bus atliktas per dešimt mėnesių nuo sutarties su konkurso laimėtoju pasirašymo dienos.

 

Iš viso abiem minėtoms gatvės atkarpoms numatyta skirti daugiau nei 600 tūkst. eurų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra