Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Pagalba kariaujančiai Ukrainai: rūšiavimo centruose renkami ratlankiai krosnelėms

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.   •    •  14:47, 2023-10-25
Seni ratlankiai gali virsti nauja krosnele kariaujančiai Ukrainai – jeigu jų turite, atvežkite!
ARATC nuotr.

Seni ratlankiai gali virsti nauja krosnele kariaujančiai Ukrainai – jeigu jų turite, atvežkite! Ratlankiai krosnelėms gaminti renkami visuose Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro rūšiavimo centruose (didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse).

 

Visi čia atvežti ratlankiai bus dedami atskirai ir perduodami krosneles Ukrainai gaminančiai Šiaulių bendrovei „Kalvis“. Čia pagamintos malkomis šildomos krosnelės iš ratlankių į Ukrainą keliauja jau nuo praėjusių metų pabaigos. Artėjat žiemai, jų poreikis labai išauga.

 

„Tinka ir seni, parūdiję ar aplankstyti ratlankiai. Svarbu, kad jų dydis būtų 13x16 cm“, - sakė vienas iš ratlankių rinkimo iniciatorių, Kauno rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Mindaugas Maciulevičius.

 

Jis pasidžiaugė, kad prašymas padėti organizuojant ratlankių rinkimą Alytaus regiono atliekų tvarkymo centre buvo nedelsiant išgirstas.

 

„Regiono savivaldybėse yra dvidešimt rūšiavimo centrų, visuose juose jau esame pasiruošę surinkti ratlankius krosnelėms gaminti. Visuomet džiaugiamės galėdami pagelbėti“, - sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Reipas.

 

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras nuo pat karo pradžios padeda kariaujančiai šaliai, atliepdamas į gaunamus įvairių organizacijų prašymus surinkti Ukrainoje likusiems ar karo iš namų išvytiems žmonėms reikalingų daiktų.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai