Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Paaiškėjo, kas tapo Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos vadove

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  15:11, 2019-07-30
A. Sapežinskienė.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės taryba šiandien laikinai paskyrė naują Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos vadovę.  Iki šias pareigas pradės eiti teisės aktų nustatyta tvarka konkurso būdu paskirtas asmuo, bet ne ilgiau kaip iki 2020 m. rugpjūčio 3 d., mokyklai vadovaus Auksė Sapežinskienė.

 

Pagal teisės aktus, švietimo įstaigų vadovai parenkami konkurso būdu. „Konkursas į Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos direktoriaus pareigas jau buvo skelbtas ne kartą, tačiau nė vienam reikalavimus atitinkančiam asmeniui nepareiškus noro dalyvauti, konkursai neįvyko. Ateityje vėl bus skelbiamas konkursas minėtos įstaigos vadovo pareigoms eiti, tačiau siekiant efektyvaus ir optimalaus veiklos vykdymo, laikinai įstaigai vadovauti nuo rugpjūčio 28 d. paskirta Auksė Sapežinskienė“, - sakė savivaldybės administracijos Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vedėja Erinija Perednikaitė.  

 

Auksė Sapežinskienė yra baigusi Kauno technologijos universitetą, kuriame įgijo Chemijos inžinieriaus mokslo bakalauro laipsnį, Vytauto Didžiojo universitete – mokytojo profesinės kvalifikacijos II laipsnio magistrą, Vilniaus universitete – vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.

 

Sukaupusi nemažą ES projektų įgyvendinimo bei ekspertinio darbo patirtį, šiuo metu Auksė Sapežinskienė dirba lektore Alytaus profesinio rengimo centre ir Alytaus kolegijoje.

 

Pastaruoju metu įstaigos vadovo funkcijos buvo pavestos vykdyti įstaigos darbuotojai – mokytojai metodininkei Laimai Zalanskienei.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra