Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

P. Jankūno krepšinio turnyre Varėnoje dėl geriausiųjų vardo varžėsi net 33 komandos

Varėnos rajono savivaldybės informacija  •    •  16:14, 2023-08-02
Varėnos rajono savivaldybės nuotr.

Liepos 29 d. Varėnos „Ryto“ progimnazijos sporto aikštyne įvyko trečiasis Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras, kuriame dalyvavo net 33 komandos: iš Varėnos rajono – 15 komandų, Vilniaus – 8, Kauno – 6, Alytaus – 3 ir Druskininkų – 1.

 

Trečius metus iš eilės Varėnoje vykstantis krepšinio turnyras suvienija krepšinio entuziastus, skatina sportinę veiklą ir padeda kurti bendruomenės dvasią. Garsus Lietuvos krepšininkas, ilgametis Kauno „Žalgirio“ komandos kapitonas, pasaulio jaunimo krepšinio čempionas savo pavyzdžiu įkvepia ir motyvuoja jaunimą žaisti krepšinį ir galbūt net tapti profesionaliais žaidėjais. Tad ir šis turnyras susilaukia vis didesnio dėmesio net tik suaugusiųjų, bet ir vaikų bei jaunimo tarpe.

 

Krepšinio turnyre dalyvavęs Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pasidžiaugė, kad kiekvienais metais turnyras sulaukia vis didesnio susidomėjimo: „nuoširdžiai dėkoju Pauliui Jankūnui bei visai turnyre dirbusiai komandai už puikią krepšinio šventę“.

 

 

Pats Paulius Jankūnas džiaugėsi, kad kiekvienais metais turnyro lygis ir konkurencija vis auga. Taip pat pašmaikštavo, kad kiekvienais metais čempionų taurė irgi auga, tad nežinia, kas bus po dar penkerių metų ir kokio aukščio taurę turėsime ateityje.

Mineralinio vandens „Neptūnas“ vadovas Justinas Kirbutas pasidžiaugė, kad gali prisidėti prie šio turnyro ir būti svarbia jo dalimi.

 

 

Kaip ir pernai, taip ir šiemet turnyre dalyviai varžėsi trijose amžiaus grupėse – vaikų (14 m. ir jaunesni), jaunimo (15–17 m.) ir suaugusiųjų (be amžiaus apribojimų). Pirmą kartą turnyre dalyvavo ir mažoji krepšininkė Ugnė Kosmonaitė, kuriai pats P. Jankūnas padovanojo krepšinio kamuolį. O čempionais ir prizininkais, į namus išsivežusiais net 97 cm taurę, tapo šios komandos:

 

Suaugusiųjų: grupė:

1. FIZIKA (Varėna) MVP – Laurynas Balkūnas;

2. DAINAVA (Kaunas) MVP – Tautvydas Cylikas;

3. VISI METANTYS (Varėna) MVP – Martas Varanius.


Jaunimo: grupė:

1. AMONGAI (Alytus) MVP – Naglis Šeštauskas;

2. ŠERYKLA (Druskininkai) MVP – Šarūnas Šimkevičius;

3. GHOST BALLERS (Varėna) MVP – Tailoras Janulevičius.


Vaikų: grupė:

1. ALYTAUS BULIAI (Alytus) MVP – Arijus Nevecka;

2. ŠALTIBARŠČIAI (Vilnius) MVP – Raigardas Ciūnys;

3. JANKŪNO FANAI (Kaunas) MVP – Kornelijus Daukšas.

 


MVP (naudingiausio žaidėjo) prizus įsteigė Lietuvos krepšinio federacija ir Kauno „Žalgirio“ komanda.

 

Snaiperio konkursą laimėjo kaunietis Aivaras Pūras. Jam atiteko 3×3 kamuolys ir Lietuvos rinktinės marškinėliai.

 

Su specialaus žaidimo įsteigtu „Neptūno“ dviračiu namo išvažiavo vilnietis Robertas Subotkevič, kuris vienintelis pirmu tiksliu metimu iš aikštės vidurio pataikė ir iš mineralinio vandens „Neptūnas“ vadovo Justino Kirbuto rankų atsiėmė nuostabų dviratį.

Viso renginio metu veikė Varėnos rajono visuomenės sveikatos biuro palapinė, kur visi dalyviai nemokamai galėjo pasidaryti kūno sudėties analizę bei pasitikrinti pirmosios pagalbos žinias.

 

Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyro organizatoriai dėkoja šventės draugams: Varėnos rajono savivaldybei, mineralinio vandens įmonei ,,Neptūnas“, Lietuvos krepšinio federacijai, Sporto prekių parduotuvei ,,Sportturas“, Kavinei-picerijai ,,Olimpas“, Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ir „Idrinq“ – produktyvumo gėrimui.

 

 

Taip pat didelį ačiū tariame turnyro komandai. Savanoriams: Veronikai Bulgakaitei, Ignei ir Geidai Blažulionytėms, Atėnei Babarskytei. Teisėjams: Remigijui Bartkui, Ignui Davainiui, Tomui Klionauskui, Simonui Litvinavičiui, Viliui Urniežiui ir Linui Skripkai. Ačiū ir turnyro balsui Ryčiui Kazlauskui bei renginio fotografui Evaldui Šemiotui. Be Jūsų nebūtų mūsų!

 

Krepšinio šventė – Pauliaus Jankūno krepšinio 3x3 turnyras – į Varėną sugrįš ir kitais metais.

 

Komentarų nėra