Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Ožka automobilio bagažinėje: ar taip galima?

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:21, 2017-11-03

Simno miesto gatve važiavusi alytiškė gerokai nustebo priešais važiuojančiame automobilyje išvydusi netikėtą „keleivę“: pro galinį „Volkswagen Passat“ stiklą į moterį žvelgė ožka. Bagažinėje vežama ožka, iš paskos važiavusios moters teigimu, tai atsistodavo, tai atsiguldavo. Moteriai kilo klausimas: ar gyvūną taip gabenti galima?

 

„Neatrodė, kad ožka jaustųsi  labai nepatogiai. Tačiau prisiminiau neseniai Panevėžyje nuskambėjusį atvejį, kai buvo užfiksuotas beveik tokiu pat būdu vežamas veršiukas. Tąkart vairuotojui už netinkamą gyvūno transportavimą buvo paskirta administracinė nuobauda. O kaip būtų šiuo atveju? Kam pranešti pastebėjus tokį dalyką?“, - domėjosi moteris.

 

Komentarą dėl alytiškės užfiksuoto atvejo pateikė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vedėjo pavaduotoja Kristina Stakytė. 

 

„Nuotraukoje matoma transporto priemonė nepritaikyta gyvūnams gabenti, tad toks transportavimo būdas gali kelti pavojų ne tik ožkai, bet ir automobilio vairuotojui, keleiviams. Jei pažeidimas daromas pirmą kartą – gresia įspėjimas. O pranešti geriausia iš karto Kelių policijai, kuri pagal automobilio registracijos numerį gali nustatyti jo savininką“, - informavo K. Stakytė.

 

Netinkamai vežamą ožką nufotografavusi moteris teigė, kad pagalvos, kaip geriau jai šiuo atveju pasielgti: pagailėti vairuotojo ar ožkos.

 

„Galbūt žmonės tikrai nežinojo, kad taip gyvūno vežti negalima. Be to, nemanau, kad ožkai dėl to kas nors atsitiko“, - tikino nuotraukos autorė.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai