Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 791

Nustebink save ir kitus savo atostogomis ir naujomis žiniomis po jų

AlytusPlius.lt informacija  •    •  11:35, 2019-07-08
AMES Alytaus filialo vadovė Viktorija Kakauskienė.

Ką veikei per atostogas? Klausimas, kurį išgirdus visai nesinori atsakyti: nieko. Nes veikti yra ką! Pavyzdžiui, smagiai leisti laiką bendraujant angliškai. Ir tam visai nebūtina keliauti į užsienį – užtenka ateiti į pusės dienos stovyklą ENGLISH ONLY.

 

Ši 14-18 metų moksleiviams skirta stovykla rugpjūčio 12-23 dienomis veiks Alytuje, kalbų mokykloje American English School AMES.

 

„Tai – puiki galimybė prieš mokslo metus prisiminti per vasarą primirštas anglų kalbos žinias, patobulinti kalbėjimo įgūdžius, diskutuojant įvairiais klausimais – apie multikultūrą, technologijas, aplinkosaugą, išsilavinimą ir daugybe kitų“, - sako AMES Alytaus filialo vadovė Viktorija Kakauskienė, kviečianti į stovyklą visus, norinčius suderinti naujas žinias ir pramogas.

 

Stovykloje moksleiviai ne tik dalyvaus debatuose, bet ir mokysis ruošti pristatymus, pranešimus, įgis akademinio rašymo pagrindų ir kitokių įgūdžių. Žinoma, viskas – anglų kalba!

 

„Vasaros pabaiga gali būti labai įdomi ir nenuobodi“, - neabejoja V. Kakauskienė, kviečianti į linksmus, intensyvius ir naudingus anglų kalbos užsiėmimus stovykloje ENGLISH ONLY.

 

https://www.ames.lt/uzpildyk-spragas-3

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra