Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nusipelniusio Lietuvos mediko apdovanojimas – ir gydytojui iš Alytaus

Parengta pagal SAM Komunikacijos skyriaus informaciją  •    •  10:59, 2023-05-02
Dmirtrij Kačiurin.
Juozo Muzikevičiaus nuotr.

Antradienį Vilniuje vyks nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys specialiais garbės ženklais apdovanos daugiau nei 60 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų. Garbingas apdovanojimas bus įteiktas ir Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojui medicinai, gydytojui anesteziologui-reanimatologui Dmitrijui Kačiurinui.

 

Taip pat apdovanojimai, kalbant apie Alytaus apskritį, bus įteikti „Draugystės sanatorijos“ Druskininkuose direktoriui medicinai Arvydui Balčiui; Druskininkų ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vyr. slaugytojai Vilijai Griškaitienei; Varėnos ligoninės priėmimo-skubios pagalbos ir konsultacijų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai, vyr. slaugos administratorei Almai Kalantaitei; UAB Lazdijų sveikatos centro psichikos sveikatos slaugytojai Jolantai Šliaužienei.

 

„Nors medicinos darbuotojo kelias nėra pats dėkingiausias, tai – didžiulė pergalė, kad sveikatos apsauga ir medicina sugebėjo pritraukti ir išugdyti tiek talentų, kurie pašventė savo gyvenimą saugoti ir gelbėti gyvybes. Tai yra visų mūsų pergalė – pacientų, profesinės bendruomenės, Lietuvos“, – sakė A. Dulkys.

 

Visi norintieji iškilmingą apdovanojimų ceremoniją kviečiami stebėti tiesiogiai Sveikatos apsaugos ministerijos „Facebook“ puslapyje arba „You Tube“ kanale. Iškilmingo renginio pradžia – 18.00 val.

 

Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai vyksta nuo 2004 metų. Per visą apdovanojimų istoriją garbingi Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai kartu su šių metų nominantais suteikti 348 gydytojams, 110 slaugytojams ir 398 sveikatos apsaugos darbuotojams.

 

Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys (kairėje) įteikia gydytojui D. Kačiurinui apdovanojimą.

 

 

 

 

Komentarų nėra