Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Nuo Tūkstantmečio tilto Alytuje kartu su vaiku nušoko moteris

Raimonda Andriulionytė  •    •  16:29, 2019-07-20
Tūkstantmečio tiltas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Į Bendrąjį pagalbos centrą šeštadienio popietę atskriejo pranešimas, ant kojų sukėlęs visas specialiąsias tarnybas Alytuje. Buvo pranešta, kad nuo Tūkstantmečio tilto nušoko moteris su mažamečiu vaiku. Į įvykio vietą išskubėjo policija, greitoji medicinos pagalba, ugniagesiai-gelbėtojai.

 

Pagalbą iškvietė dvi įvykį mačiusios merginos. Jos išgirdo du pliūkštelėjimus į vandenį. Pirminiais duomenimis, pirmas į upę nukrito vaikas, po to nušoko ir moteris.

 

Ant tilto liko tik vaikiškas vežimėlis.

 

Pirminiais duomenis, mamą su vaiku išgelbėjo ir į krantą ištraukė pro šalį važiavę jaunuoliai, kurie supratę, kas įvyko, nedelsiant atsidūrė reikiamoje vietoje. 

 

Kai atvyko ugniagesiai-gelbėtojai, tiek moteris, tiek vaikas jau buvo ant kranto. Mažametis buvo gaivinamas medikų. Abu pristatyti į ligoninę.

 

Nuo tilto nušokusi moteris yra 42 metų amžiaus. Vaikui – du metai.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra