Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 19 416

Nuo triukšmo pavargusiems „prekybcentrio“ kaimynams – du pasirinkimai

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  7:46, 2019-08-14
Į prekybos centrą „Promo“ atvykstančio transporto triukšmas neleidžia ramiai gyventi gyventojams.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto valdžia ieško, kaip padėti Pabalių gatvės gyventojams, besiskundžiantiems nuo prekybos centro „Promo“ sklindančiu triukšmu, kurį kelia prie rampų atvažiuojantis sunkiasvoris transportas. Jau pora metų ramybės ieškantiems žmonėms problemą siūloma spręsti dviem būdais.

 

Apie juos buvo diskutuojama savivaldybėje vykusio Aplinkos ir plėtros komiteto posėdžio metu. Pabalių gatvės gyventojus vargina prie rampų atvykstančio sunkiasvorio transporto keliamas triukšmas. Rampos įrengtos į Pabalių gatvės pusę, tad transporto judėjimas vyksta kone po langais.

 

Miesto vadovai ir administracijos specialistai jau kalbėjosi su prekybos centro atstovais ir ieškojo išeičių, kaip spręsti problemą. Susitikimų metu buvo aptarti keli triukšmo mažinimo būdai, tačiau pasilikta ties pora jų.

 

Vienas variantų – perkelti rampas į kitą prekybos centro pusę. Jau yra paruoštas ir preliminarus rampos iškėlimo projektas. Taip pat buvo kalbama apie tai, kad būtų galima pastatyti garsą slopinančias sieneles.

 

Dėl galutinio sprendimo šiuo metu vis dar vyksta derybos su Pabalių gatvės gyventojais.

 

Anksčiau triukšmo problemą buvo bandoma spręsti statant transporto priemonių įvažiavimo laiką link prekybos centro ribojančius ženklus, tačiau tai problemos neišsprendė.

 

Kaip anksčiau yra sakęs Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, įmonė turi užtikrinti sąlygas, kad gyventojams būtų ramu ir saugu gyventi.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai