Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nuo trečiadienio – vienos krypties eismas Jaunimo ir Topolių gatvių atkarpose

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  14:43, 2020-09-08
Topolių gatvė.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Likiškėlių, Kernavės ir Sudvajų gatvių sankryžos rekonstravimo darbų metu, nuo rugsėjo 9 d., minimoje sankryžoje stabdomas eismas, o netoliese esančių dviejų gatvių atkarpose bus įrengti vienpusę eismo kryptį žymintys ženklai. Nuo trečiadienio vienpusis eismas bus organizuojamas nuo Jaunimo g. 28 namo iki Sudvajų g., važiuojant Sudvajų g. kryptimi, ir Topolių gatvėje, nuo Sudvajų ir Topolių g. sankryžos iki Kaštonų gatvės.

 

Šiose gatvių atkarpose vienpusį eismą nuspręsta daryti todėl, kad uždarius pirmiau minėtą sankryžą, šiose gatvėse padidės automobilių srautas. Pavyzdžiui, ir dabar minėtoje Jaunimo g. atkarpoje yra ganėtinai sudėtinga prasilenkti dviem automobiliams, nes gatvėje stovi daugiabučių namų gyventojų automobiliai, kurie trukdo saugiai pravažiuoti, o padidėjus automobilių srautui joje,  saugaus eismo sąlygos dar labiau blogėtų.

 

 

Įsigaliojus eismo pasikeitimams, daugiabučių namų gyventojams prie kiekvieno išvažiavimo įrengiami eismo kryptį žymintys ženklai.

 

Saugaus eismo komisijos narių nuomone, jeigu eismas viena kryptimi pasiteisintų, tuomet jis šiose gatvių atkarpose liktų nuolat.

 

Tai ne vieninteliai pokyčiai, susiję su šiomis gatvėmis. Nuo rugsėjo 9 d. iki lapkričio 11 d. Likiškėlių, Kernavės ir Sudvajų gatvių žiedinės sankryžos statybos darbų metu bus sustabdytas transporto priemonių eismas šių gatvių statybos darbų vietoje, todėl gyventojams reikės vadovautis aplinkkelius žyminčiais ženklais.

 

 

Taip pat Kernavės gatvės gyventojai išvažiuoti ir į įvažiuoti iš savo gatvės galės pro garažus. Įvažiavime iš Santaikos g. pro garažus į Kernavės gatvę bus įrengtas kelio ženklas Nr. 611, žymintis aklakelį.

 

Šiuo laikotarpiu savivaldybė prašo gyventojų kantrybės ir atidumo, atkreipti dėmesį į pastatytus naujus kelio ženklus. Kad galėtume važinėti gerokai patogiau ateityje, kartu santūriai įveikime nepatogumus dabar.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai