Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nuo rytojaus Alytaus mieste skelbiama šildymo sezono pradžia

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus inf.  •    •  14:22, 2019-10-02
Šildymos sezonas Alytuje šiemet prasideda nuo spalio 3 dienos.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Spalio 3 d. Alytaus mieste skelbiama 2019–2020 m. šildymo sezono pradžia.

 

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Rolandas Juonys pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios. Jame nurodoma daugiabučių namų administratoriams, valdytojams, pastatų šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojams, UAB „Alytaus šilumos tinklai“ nuo šildymo sezono paskelbimo pradžios pradėti šildymo sezoną Alytaus mieste.

 

Įsakyme nurodoma daugiabučius namus, švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų ir sveikatos paskirties pastatus šildymo sezono metu šildyti, išskyrus atvejus, kai pastatų savininkai ar valdytojai, daugiabučių namų valdytojai ar techniniai prižiūrėtojai teisės aktų nustatyta tvarka priima sprendimus šildymo sezoną pradėti kitu laiku ir įsipareigoja užtikrinti gyvenamosiose ir viešojo naudojimo patalpose mikroklimato parametrus, nustatytus higienos normoje HN 42:2009 „Gyvenamųjų ir viešojo naudojimo pastatų mikroklimatas“.

 

Daugiabučių namų administratoriai, valdytojai, pastatų šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojai, nusprendę pradėti šildymo sezoną kitu laiku, apie tai turi raštu informuoti UAB „Alytaus šilumos tinklai“.

Komentarų nėra