Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nuo rudens veiklą pradės Varėnos krepšinio akademija

  •    •  16:26, 2023-08-08

Kaip skelbiama Varėnos rajono savivaldybės mero Algio Kašėtos socialiniame tinkle, siekiant vystyti krepšinio sporto šaką Varėnos rajone, krepšinio entuziastai, kurie turi sukaupę didelę patirtį, įsteigė VšĮ Varėnos krepšinio akademiją. 

 

Varėnos krepšinio akademijos direktorius Povilas yamulynas krepšinį žaidęs nuo 8 metų amžiaus ir Didžiojoje Britanijoje įgijęs sporto verslo vadybos išsilavinimą, teigia, kad Akademijoje bus siekiama įgyvendinti pačius aktualiausius ir naudingiausius uždavinius: pateikti krepšinio treniruotes ir įvairius Akademijos renginius žaismingai ir inovatyviai, skatinant vaikų saviraišką, įsitraukimą ir fizinį aktyvumą. 

 

Pirmuoju Varėnos krepšinio akademijos treneriu taps sporto magistro išsilavinimą turintis Karolis Marcinkevičius, kuris savo pirmuosius profesionalius krepšinio žingsnius žengė studijuodamas ir žaisdamas krepšinį aukščiausiose Lietuvos krepšinio lygose (NKL, LKL). Baigęs profesionalaus krepšininko karjerą, pradėjo trenerio darbą. Daug metų treniruodamas skirtingo amžiaus berniukų grupes ir dirbdamas viename iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų, Kuweito krepšinio lygoje, Lietuvos nacionalinėse jaunimo rinktinėse, treneris sukaupė ilgametę patirtį. 

 

Krepšinio akademiją Alytuje išvystę sporto mylėtojai planuoja vykdyti užsiėmimus Varėnos rajono vaikams darželiuose ir mokyklose. Siekiant suteikti vaikams geriausias galimybes sportuoti, ugdyti ištvermę, stiprinti sveikatą jau nuo šių metų rudens krepšinio sporto šakos vystymą organizuos Varėnos krepšinio akademija kartu su Varėnos sporto centru. Suvienijus bendras jėgas bus teikiamos šiuolaikiškos, kokybiškos, formalųjį švietimą papildančios ugdymo paslaugos, kurios į krepšinio sporto šaką įtrauks ir kartu atitrauks nuo telefono ir kompiuterio ekranų dar daugiau Varėnos rajone gyvenančių vaikų ir mokinių.  

Komentarų nėra